ایده ها و نکات سریع طراحی بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه محبوب ترین انتخاب در هنگام بازسازی خانه است. این فضای  نه تنها کاربردی بلکه مرکز اجتماعی خانه نیز هست. بنابراین، وقتی نوبت به بازسازی آشپزخانه شما می رسد، مهم است که آن را به درستی انجام دهید.

Kitchen renovation furniture ideas by Elizabeth Lایده های بازسازی آشپزخانه بزرگ همیشه برای رویایی کردن فضای شما ضروری نیست. در واقع، آشپزخانه فضایی همه کاره است که می توانید با چند اصلاح سریع نیز آن را به روز کنید. بنابراین در اینجا چند نکته برای زیباتر کردن آشپزخانه شما وجود دارد – چه کوچک باشد و چه برای ایده های مهم تر بازسازی آشپزخانه.

مقیاس تغییر هر چه که باشد، قبل از هر چیز بودجه خود را در نظر بگیرید. از اینجا، می توانید تعیین کنید که بازسازی آشپزخانه چقدر می تواند عمیق باشد. بنابراین یک سقف هزینه تعیین کنید و به آن پایبند باشید.
به اصلاحات جزئی که مقرون به صرفه هستند نگاه کنید. اینها می تواند شامل رنگ آمیزی کابینت ها، تعویض وسایل و روشنایی، و به روز رسانی بک اسپلش باشد.
بگذارید یک سبک شما را راهنمایی کند. شما می توانید از خانه خود به عنوان الهام استفاده کنید، اما همچنین ایده خوبی است که تصاویری از طرح های بازسازی آشپزخانه که الهام بخش شما هستند را جمع آوری کنید.
آنچه را که برای خرید نیاز دارید و کارهایی که باید انجام دهید فهرست کنید. هر مرحله و مورد را علامت بزنید تا مطمئن شوید که در مسیر خود باقی خواهید ماند.
یک بازسازی آشپزخانه مجازی دریافت کنید. می‌توانید از یک برنامه یا طراح آشپزخانه آنلاین استفاده کنید تا ببینید اتاقتان قبل از هر تغییری چگونه است.
عکس های قبل و بعد را بگیرید! دیدن تغییرات نه تنها برای شما مفید خواهد بود، بلکه اگر می خواهید تغییرات بیشتری ایجاد کنید، یک نقطه مرجع نیز خواهد بود.

راهنمای ایده‌های بازسازی کامل آشپزخانه

Black-kitchen-remodel-ideas-by-Rene-P

1. برای طراحی بازسازی داخلی آشپزخانه خود بودجه تعیین کنید

Kitchen remodel interior design ideas by Marisol Oبودجه بندی مهمترین بخش طراحی بازسازی آشپزخانه است. بدون آن، ممکن است بیش از آنچه باید خرج کنید، بازسازی را تمام نکنید یا در نهایت از میانبرهای خطرناکی استفاده نکنید که کیفیت آشپزخانه شما را پایین می آورد.

در مورد آنچه که می توانید بپردازید واقع بین باشید. زمانی که در بودجه خود باقی بمانید، طراحی داخلی آشپزخانه به روز می تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد. بازسازی به طور منظم دارای هزینه های پنهان است و ممکن است بیشتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی کرده بودید طول بکشد. به طور کلی، هر چه مدت زمان بازسازی بیشتر باشد، هزینه آن بیشتر می شود.

Kitchen remodel ideas by Shasta Pاگر در حال حاضر به‌دنبال سرمایه‌گذاری در ایده‌های بازسازی کامل آشپزخانه نیستید، به‌روزرسانی‌های جزئی لوازم آرایشی می‌توانند تأثیر خیره‌کننده‌ای داشته باشند و در عین حال در هزینه شما صرفه‌جویی کنند. چند مورد از تاثیرگذارترین به روز رسانی های آرایشی و بهداشتی طراحی آشپزخانه عبارتند از:

پیشخوان را به روز کنید
کابینت ها را رنگ آمیزی  کنید
یک بک اسپلش اضافه کنید
تجهیزات و شیرآلات را به روز کنید

2. یک طرح کلی برای ایده های بازسازی آشپزخانه خود ایجاد کنید

kitchen update remodel design ideas by Jamie Mپس از تعیین بودجه، یک طرح کلی از طراحی داخلی آشپزخانه ایده آل خود ایجاد کنید. یک تابلوی با ایده‌های طراحی بازسازی آشپزخانه ایجاد کنید که از آنها سیر نمی‌شوید. همچنین، چیدمان های مختلف را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی برای خانه شما مناسب است. طرح اولیه شما برش نهایی را انجام نمی دهد، اما به شناسایی سبک آشپزخانه ای که می خواهید کمک می کند و مرحله بعدی را آسان تر می کند.

3. هزینه طراحی بازسازی آشپزخانه: قیمت ها را دریافت کنید و طرح خود را نهایی کنید

Kitchen remodel design ideas by Roberto R and Kyra Vهمیشه خوب است که درباره خدمات و گزینه های مختلف طراحی آشپزخانه تحقیق کنید. شما می توانید طراحان محلی بزرگ را بررسی کنید، اما فراموش نکنید که در مورد گزینه های طراحی داخلی آشپزخانه آنلاین نیز تحقیق کنید، زیرامیلیون ها تومان می تواند از این طریق صرفه جویی شود (بدون ذکر قیمت اشتباهات پرهزینه).بسته به محدوده پروژه خود، می توانید با پیمانکاران محلی نیز برای دریافت قیمت ها تماس بگیرید تا احساس بهتری از پروژه کامل داشته باشید.

پس از پذیرش پیشنهاد، می توانید ایده های طراحی بازسازی آشپزخانه و خدمات اضافی مورد نیاز خود را نهایی کنید. خدمات حرفه ای احتمالی که ممکن است در طراحی داخلی آشپزخانه شما گنجانده شود عبارتند از:

خدمه تخریب
دیوار آماده
نصاب کف و کاشی
نقاش
تکنسین برق
لوله کش
منبع: https://www.decorilla.com/

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب مفید

مدیریت پیمان در منطقه یک

صفر تا صد مدیریت پیمان در منطقه یک تهران

عکس بازسازی آپارتمان در شمال تهران

بازسازی آپارتمان در شمال تهران

بازسازی آپارتمان در منطقه یک

بازسازی آپارتمان در منطقه یک تهران