در باره من

من محمد رضا صالحی هستم.

روند انجام پیمانکاری و خدمات مشارکت در ساخت و ساز چگونه انجام می‌شود ؟

حتماً تابه‌حال عبارت «مشارکت در ساخت و ساز» را شنیده‌اید، ولی ممکن است روندهای حقوقی، اداری و ثبت قرارداد را به صورت تخصصی بررسی نکرده باشید. بارها از اطرافیان خود شنیده‌ایم که صاحب یک خانه یا زمین، ملک و زمین خود را به سازنده‌ و گروه پیمانکاری واگذار کرده تا آن را تبدیل به آپارتمان کند و در ازای آن، صاحب چند واحد از آپارتمان و یا ساختمان شود. توافقی که بسیار عالی و سود آور به نظر می‌رسد و می‌تواند شما را صاحب چند واحد آپارتمان نوساز کند. اگر در فکر این هستید که خانه قدیمی یا زمین تحت تملک را بفروشید و با پول حاصل از فروش آن خانه جدیدی بخرید، مهندس صالحی با پیشنهاد مشارکت در ساخت یکی از راه‌هایی است که می‌تواند شما را صاحبخانه‌ کند و شما را به سود و خانه جدید برساند. مهندس صالحی می‌تواند تمامی فرایندهای مذاکره و ارائه مشاوره‌های کارشناسی و مرحله عقد قرارداد را برای شما انجام داده و بهترین شرایط را هم برای سازنده و سرمایه گذار و مالک ساختمان فراهم کند.

درباره من
در باره تیم مهندس محمدرضا صالحی

در پروژه هایمان تلاش می کنیم تا با استفاده از رنگ، نور و سبک های مختلف معماری یک فضای داخلی عالی برای شما ایجاد کنیم. ما اغلب در مورد عادات، ترجیحات، سرگرمی ها و سایر فعالیت های شما می پرسیم تا بهترین فضا را براساس نیازمندی‌های شما طراحی کرده و تحویل دهیم.

ما معتقدیم که یک فضای داخلی مناسب باید شامل هرآنچه که شما نیاز دارید باشد و از این رو ما در پروژه‌هایمان همواره سعی کرده‌ایم طراحی خود را با نیازهای مشتریان تنظیم کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر

برای شرایط پیشبینی نشده مشاوره برای شرایط خاص به پست الکترونیکی من ایمیل بزنید.

تیم من

گروه مهندس صالحی از بهترین‌ها تشکیل شده تا کیفیتی بی‌نظیر را به مشتریان خود ارائه دهد.

مهندس محمدرضا محمد رضا صالحی
5353543
64273946392
72350572
1243543453