5849358435

شرکت نوین سازه نیکسو

در باره ما

روند انجام پیمانکاری و خدمات مشارکت در ساخت و ساز چگونه انجام می‌شود ؟

حتماً تابه‌حال عبارت «مشارکت در ساخت و ساز» را شنیده‌اید، ولی ممکن است روندهای حقوقی، اداری و ثبت قرارداد را به صورت تخصصی بررسی نکرده باشید. بارها از اطرافیان خود شنیده‌ایم که صاحب یک خانه یا زمین، ملک و زمین خود را به سازنده‌ و گروه پیمانکاری واگذار کرده تا آن را تبدیل به آپارتمان کند و در ازای آن، صاحب چند واحد از آپارتمان و یا ساختمان شود. توافقی که بسیار عالی و سود آور به نظر می‌رسد و می‌تواند شما را صاحب چند واحد آپارتمان نوساز کند.

اگر در فکر این هستید که خانه قدیمی یا زمین تحت تملک را بفروشید و با پول حاصل از فروش آن خانه جدیدی بخرید، مهندس صالحی با پیشنهاد مشارکت در ساخت یکی از راه‌هایی است که می‌تواند شما را صاحبخانه‌ کند و شما را به سود و خانه جدید برساند. مهندس صالحی می‌تواند تمامی فرایندهای مذاکره و ارائه مشاوره‌های کارشناسی و مرحله عقد قرارداد را برای شما انجام داده و بهترین شرایط را هم برای سازنده و سرمایه گذار و مالک ساختمان فراهم کند.

WhatsApp Image 2023 07 03 at 18.52.48

اگر به دنبال یک شرکت ساختمانی هستید که تخصص، نوآوری و مشتری مداری را با هم در یک مجموعه ارائه می دهد، شرکت ساختمانی نوین سازه نیکسو اولین انتخاب شما است. این شرکت به مدیریت مهندس صالحی نتایج برجسته ای را در ساخت و ساز  مشارکت در ساخت ارائه می دهد. شرکت نوین سازه نیکسو با سابقه موفقیت اولویت دادن به پایداری، کیفیت ، رضایت مشتری و تعهد به کیفیت، انتخابی ایده آل برای نیازهای ساختمانی شما است.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

نوین سازه نیکسو دارای تجربه زیادی در مدیریت و اجرای پروژه های ساختمانی در مقیاس بزرگ می باشد.

شرکت ساختمانی نوین سازه نیکسو در سطح تهران به خصوص شمال تهران فعالیت می کند و پروژه هایی را با موفقیت در مناطق مختلف به پایان رسانده است.

نوین سازه نیکسو خدمات جامع پشتیبانی و نگهداری پس از ساخت را ارائه می دهد.

نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در ارتباط باشید