دکوراسیون ویلا

دکوراسیون ویلا

شرکت طراحی مهندس صالحی یکی از برترین شرکت‌های طراحی داخلی دکوراسیون ویلا با پروژه‌های متعدد و متمرکز در منطقه است. ما تیمی از افراد حرفه‌ای و پرانرژی با طراحان با استعداد و مدیران با تجربه هستیم تا مشتریان خود را در اجرای بی عیب و نقص و به موقع هر پروژه دکوراسیون ویلا راهنمایی کنیم.

طراح داخلی جناب مهندس صالحی به ایجاد خانه‌های مجلل و مبتکرانه که ارتباط بسیار صمیمی با مشتریان و خانواده‌های آنها دارند افتخار می‌کنند. ما می‌دانیم که هر پروژه‌ دکوراسیون ویلا که شروع می‌کنیم نیازها، بودجه‌ها و سطح کیفی خاصی دارد. هر دکوراسیون ویلا با یک مفهوم شخصی شروع می‌شود که مستقیماً با این نیازهای مشتریان ما و سبک فردی آنها مرتبط است.

ما به دانش حرفه‌ای و تجربه پیشرفته خود در زمینه طراحی متکی هستیم تا مشتریان خود را در فرآیند بازسازی داخلی، ساخت و ساز جدید و تکمیل داخلی با خدمات استثنایی به مشتریان راهنمایی کنیم.

مهندس صالحی مشتاقانه کار می‌کنند تا خدمات طراحی دکوراسیون ویلا در دست را به مشتریانی لوکس و رده بالا ارائه دهند.

تبدیل دکوراسیون ویلا به رؤیاهای مشتریانمان

آیا قصد دارید ویلا رؤیایی خود را تزئین، بازسازی یا بسازید؟ ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا فضاهای داخلی بسازید که بازتاب واقعی شما باشد، ساکنانی که پروژه‌های ما را خانه می‌نامند. ما بر طراحی فضاهایی تمرکز می‌کنیم که نمایانگر سبک شخصی و نیازهای کاربردی شما باشد که با مفاهیم طراحی منحصر به فرد و همیشگی ما همراه است.

هدف ما این است که شما را در این فرآیند به روشی آسان و سرگرم کننده راهنمایی کنیم، بنابراین تیم مهندس صالحی در انجام تمام جنبه‌های یک کار طراحی دکوراسیون ویلا ، از جمله مدیریت پروژه، بررسی بودجه، و همکاری با معماران و سازندگان مهارت دارد. ما با هم می‌توانیم خانه رؤیاهای شما را بسازیم.

فرآیند طراحی داخلی دکوراسیون ویلا ما چگونه کار می‌کند؟

 

مرحله 1: ایجاد مفهوم

مرحله 2: توسعه طراحی دکوراسیون ویلا

تیم پروژه دکوراسیون ویلا با توسعه ویژگی‌های طراحی ویلا و انتخاب مواد تکمیلی، وسایل لوله‌کشی، روشنایی، مبلمان و لوازم جانبی، دامنه فضای شما را بیشتر توسعه می‌دهد. این مرحله همچنین مرحله‌ای است که ما با یک معمار برای توسعه اسناد ساخت و ساز شما، از جمله تمام نقشه‌های RCP، لوله کشی و برق کار می‌کنیم.

مرحله 3: انتخاب دکوراسیون ویلا

پس از ایجاد اولین لایه از مواد و ویژگی‌ها در خانه شما، ما ایده‌ها و ارائه‌هایی در مورد مبلمان، نور و لوازم جانبی ارائه می‌دهیم. علاوه بر ارائه در استودیو، ما همچنین جلساتی را در نمایشگاه‌های محلی برای مشاهده مبلمان پیشنهادی در فروشگاه برنامه ریزی می‌کنیم.

مرحله 4: برنامه ریزی و مشخصات برای دکوراسیون ویلا

زمانی که طراحی و انتخاب ویلا شما شما مورد تأیید شما قرار گرفت، مراحل اجرای طرح آغاز می‌شود. ما مشخصاتی را آماده می‌کنیم که به طور دقیق هدف طراحی را مشخص می‌کند، و همچنین نقشه‌های داخلی را برای پیمانکاران عمومی و پیمانکاران فرعی برای شروع نقل قول از محدوده کار آماده می‌کنیم. ما این مشخصات را با شما بررسی می‌کنیم تا مطمئن شویم که تمام نیازهای عملکرد مشخص شده است.

مرحله 5: ساخت و ساز

حالا قسمت سرگرم کننده اینجاست! پس از اینکه تمام طراحی جامد شد و مواد سفارش داده شد، زمین را شکسته و شروع به ساخت می‌کنیم. ما با پیمانکار خود بسیار نزدیک کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که کلیه کف‌پوش‌ها، کاشی‌ها، لوله کشی و وسایل برقی در هر پلان نصب می‌شوند، به درستی عمل می‌کنند و زیبا به نظر می‌رسند.

مرحله 6: تدارکات

درطراحی دکوراسیون ویلا ، به هر پروژه یک مدیر پروژه اختصاص داده شده است. این شخص مسئولیت اجرای بی عیب و نقص و به موقع ساخت و ساز و گردش ویلای شما را بر عهده دارد. ما اساساً برای بازدیدهای روزانه، هفتگی و ماهانه سایت آماده هستیم و با همه فروشندگان، بازرگانان و پیمانکاران خود در طول مشارکت پروژه همکاری نزدیک داریم. در میان مدیریت ساخت و ساز، شما مسئولیت حسابداری، امور مالی و خرید پروژه شما را نیز بر عهده دارد.

مرحله 7: گردش پروژه

در طول این مدت، همه ما کنار هم جمع می‌شویم و وظایف خاصی را بر عهده می‌گیریم: خرید لوازم جانبی، بسته‌بندی هر نوع تماس لحظه آخری با نجارانمان، جابه‌جایی تمام مبلمان جدید با احتیاط، تمیز کردن و آویزان کردن آخرین تکه‌های هنری دیوار. بعد از اینکه دکوراسیون ویلا جدیدتان کاملاً صحنه‌سازی شد، عکس‌های حرفه‌ای می‌گیریم و سپس شما را در نمای بزرگ راهنمایی می‌کنیم. یک روز بسیار هیجان‌انگیز و احساسی برای انتظار!

تعهد ما برای دکوراسیون ویلا

ما متعهد به ارائه طرح‌های الهام گرفته‌ای هستیم که انتظارات مشتری را از طریق همکاری و خدمات استثنایی برآورده می‌کند. هدف ما همیشه ایجاد طرح‌هایی متناسب با سبک شخصی منحصر به فرد و نیازهای عملی مشتریانمان است. بخش اعظم کسب و کار ما از مشتریان مکرر و ارجاعات مستقیم حاصل می‌شود. وقتی مردم ما را استخدام می‌کنند، به نظر می‌رسد که می‌خواهند دوباره این کار را انجام دهند!

طراحی متفکرانه برای راهی که شما زندگی می‌کنید.

طراحی داخلی دکوراسیون ویلا در مجموعه مهندس صالحی مجموعه‌ای از خدمات را برای ساخت و سازهای موجود و جدید ارائه می‌دهد. ما نیازهای مشتریان را به یک چشم‌انداز منسجم تبدیل می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که «تصویر بزرگ» از نظر زیبایی‌شناسی و عملکردی عمل می‌کند و در عین حال سبک شخصی هر مشتری را منعکس می‌کند.

ما در دکوراسیون ویلا در مجموعه ما خوشحالیم که تیمی از افراد حرفه‌ای را که می‌شناسیم و به آنها اعتماد داریم توصیه می‌کنیم، اما ما به همان اندازه با پیمانکاران مورد علاقه خود مشتریان راحت کار می‌کنیم. در هر صورت، ما محیط‌های منحصر به فرد و متمایز ایجاد می‌کنیم که رؤیاهای مشتریان خود را برآورده می‌کند.

طراحی و توسعه

چه در حال تغییر یک اتاق باشیم یا یک پروژه بازسازی کل خانه، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که طراحی شخصی شما در سرتاسر ویلا شما جاری می‌شود و به آرامی قدیمی را با جدید ترکیب می‌کند.

بازسازی دکوراسیون ویلا

ما در طراحی یک بازسازی کامل که در آن چیزی از اصل آن باقی نمانده است، ماهر هستیم. ما همچنین از چالش ایجاد دوباره چیزهای باقی مانده جدید لذت می‌بریم. نتیجه فضای جدیدی است که سال‌های آینده آن را دوست خواهید داشت.

برنامه ریزی فضایی

ما در یافتن راه‌های خلاقانه برای طراحی دکوراسیون ویلا مجدد اتاق‌ها برای عملکرد بهتر، به حداکثر رساندن فضاهای موجود با در نظر گرفتن راحتی، کارایی و جریان ترافیک – با یا بدون دیوار متحرک، متخصص هستیم.

مدیریت پروژه دکوراسیون ویلا

ما در تمام مراحل بازسازی دست شما را می‌گیریم و مطمئن می‌شویم که طرح‌های ما طبق برنامه نصب و اجرا می‌شوند. ما همچنین می‌توانیم پیمانکاران بسیار شایسته‌ای را توصیه کنیم که زمانی که می‌گویند حاضر می‌شوند و با ما ارتباط برقرار می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام جنبه‌های پروژه شما به درستی تکمیل شده است.

مشخصات مواد در دکوراسیون ویلا

انتخاب مصالح برای یک پروژه دکوراسیون ویلا می‌تواند بسیار دشوار باشد، و جمع کردن همه آن‌ها حتی از این هم بیشتر است. ما به شما کمک می‌کنیم تا انتخاب‌های درستی در زمینه کف‌پوش، کابینت، رومیزی، وسایل روشنایی و غیره داشته باشید و همه انتخاب‌های شما را با نقشه‌ها و یک سند مشخصات ردیابی می‌کنیم تا پیمانکاران برنامه دقیقی برای دنبال کردن داشته باشند.

طراحی کابینت و دکوراسیون ویلا

کابینت‌های مناسب می‌توانند فضا را زیباتر و همچنین کاربردی‌تر کنند. ما چندین خط کابینت نیمه سفارشی را با طیف وسیعی از سبک‌ها از سنتی تا امروزی را فراهم می‌کنیم.

رنگ‌ها و دکوراسیون ویلا

خانه شما باید با رنگ‌هایی که دوست دارید برجسته شود. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم پالت رنگ شخصی خود را شناسایی کنید و آن را با سلیقه در طراحی خانه خود از طریق رنگ، کاغذ دیواری، منسوجات و پرداخت‌های مصنوعی بگنجانید.

مبلمان و روشنایی در دکوراسیون ویلا

سبک یا محدوده قیمت شما هر چه باشد، ما می‌دانیم که چیزهای جالب را کجا پیدا کنیم! ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم مبلمان سفارشی و وسایل روشنایی عالی را پیدا کنند تا فضاهای خود را تکمیل کنند و سلیقه شخصی آنها را منعکس کنند.

پنجره در دکوراسیون ویلا

از پارچه‌های مجلل استفاده میکنیم .ما مطمئن می‌شویم که پوشش پنجره‌های شما سبک کلی هر اتاق را منعکس می‌کند و در عین حال نور و مناظر را نیز کنترل می‌کند.

به عنوان یک گروه، ما خیلی بیشتر از تعریف ساده یک اتاق یا خانه انجام می‌دهیم. ما روی چیزهای بسیار مهم‌تری تمرکز می‌کنیم. چیزهایی مانند اینکه چگونه کار می‌کند، چه احساسی دارد، و مهم‌تر از همه، اینکه چگونه شما را تعریف می‌کند. ما یک شرکت طراحی داخلی هستیم که بر اساس این باور ساخته شده است که آنچه واقعاً یک فضا را خاص می‌کند، فقط نحوه دیدن آن نیست، بلکه نحوه تجربه آن است. فقط فضایی زیبا نداشته باشید. مالک آن بود.

فضایی ایجاد کنید که شما را تعریف کند

یک ویلا بازتابی از صاحبان آن است. آنها چه کسانی هستند، چه چیزی به دست آورده‌اند، زندگی ای که داشته‌اند – یک خانه داستانی را روایت می‌کند. نمونه کارها را برای نمونه‌هایی از داستان‌های گذشته که لذت گفتن آن را داشته‌ایم، بررسی کنید.

فرآیند طراحی دکوراسیون ویلا

گام به گام دکوراسیون ویلا

مرحله 1: آشنایی با شما

اشتیاق ما فقط تبدیل ویلا‌ها به ویلا نیست، بلکه تقویت زندگی و ارتقاء روحیه است. ما بر این باوریم که این بهترین زمانی است که برای شناخت واقعی هر مشتری وقت بگذاریم. بر اساس ارزش‌های اصلی شرکت ما، خوشحالیم که گزارش دهیم بسیاری از مشتریان ما دوستان مادام‌العمر شده‌اند! در طول جلسه اولیه، ما با همه چیز در مورد اینکه چه کسی هستید و چه چیزی را به عنوان ویلا رؤیایی شما تصور می‌کنید آشنا خواهیم شد. ما در مورد سبک زندگی شما و نحوه عملکرد فضای شما یاد خواهیم گرفت. این محدوده پروژه را تعیین می‌کند و جهت طراحی را تعیین می‌کند.

موضوعات خاص مورد بحث عبارت‌اند از:

  1. برنامه‌های موجود خود را مرور کنید.
  2. سبک و رنگ‌های مورد نظر
  3. بودجهٔ
  4. هزینه‌های ما
  5. دوره زمانی

اگر پروژه شما شامل ساخت و ساز باشد، ما همچنین بحث خواهیم کرد:

هماهنگی با معمار یا پیمانکار خود

محدوده پروژه

کپی طرح‌های موجود

ترجیحات مواد

بودجه

توصیه‌های سایر متخصصان

مرحله 2: ارائه طرح اولیه

وقت آن است که دست به کار شوید! بر اساس جلسه اولیه، طراح شما یک ارائه طراحی سفارشی برای پروژه شما پیش‌نویس خواهد کرد.

ارائه شامل موارد زیر خواهد بود:

مفاهیم طراحی، رنگ و سبک پروژه کلی

چیدمان مبلمان، توکارهای سفارشی و مفهیم دیوار/سقف برای کمک به مشتری در تصور اتاق

پیشنهادات اولیه برای مبلمان، قالیچه، فرش و پنجره

بر اساس بازخورد مشتریان، حداقل سه جایگزین پارچه و مبلمان ارائه خواهد شد.

مرحله 3: تأیید و تدارکات

پس از انتخاب شما از ارائه طرح، ما یک طرح پیشنهادی نهایی را تنظیم خواهیم کرد. این شامل توضیحات، ابعاد و قیمت برای هر قطعه جداگانه خواهد بود. پس از تأیید نهایی و واریز پیشنهاد، زمان شروع سفارش است!

درباره نویسنده

26 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب مفید

تحویل حرفه‌ای آپارتمان ها در قرارداد مشارکت در ساخت + نکات نظارت

مراحل قرارداد مشارکت در ساخت در ۱۰ بخش + یک پیشنهاد

انواع قراردادهای حرفه‌ای مشارکت در ساخت

خروج از نسخه موبایل