پروژه ساخت ویلا

کل جهان در سال 2020 تغییر کرد، از جمله صنعت ساخت و ساز! و امروزه شرکت های بزرگ از منابع خود برای تطبیق تیم ها برای کار از راه دور استفاده می کنند. ما می دانیم که اطلاعات به موقع و دقیق کلید کارآمدی بیشتر و افزایش فروش شماست. به همین دلیل است که این پلن را برای پروژه های ساخت ویلا شما آماده کردیم. برای کمک به فروشندگان، و همچنین شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در صنعت ساخت‌وساز، سرنخ ایجاد می کنیم و دائماً پلن ساخت همراه با ارائه اطلاعات در مورد پروژه‌های ساخت‌وساز ایجاد می کنیم و همه پلن ها با نرخ‌های مقرون ‌به‌صرفه و انعطاف‌پذیر ارایه می شود.

چرا شرکت ما عهده دار پروژه های ویلا شما باشد؟

در زمان انجام تحقیقات صرفه جویی می کند – هزاران پروژه را از راحتی دفتر/خانه خود مرور کنید.

هزاران پروژه ساختمانی را بر اساس مکان، نوع پروژه، فاز ساخت، اندازه و غیره فیلتر را به شما نشان می دهیم.

در مورد تمام پروژه های ساختمانی در منطقه خود در جریان قرارتان می دهیم.

طرحی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

salehi2

چگونه ویلا بسازیم؟ و یا به چه کسی پروژه ی خود را تحویل بدیم؟

چه کسی نمی خواهد ویلایی رویایی داشته باشد؟ وقتی شروع به زندگی در ویلایی با باغ، استخر،در منطقه‌ای زیبا می‌کنید که مطابق خواسته‌ها و نیازهای شما است، از زندگی خود در بالاترین سطح لذت می برید. پس چگونه ویلا بسازیم؟ در ساخت ویلا به چه نکاتی باید توجه کرد؟ آیا تا به حال به جزئیات فکر کرده اید کدام فرآیندها طی می شود؟ امروز در این مقاله به موضوعات مرتبط با ویلاسازی می پردازیم و در بسیاری از نقاط به علامت سوال های ذهن شما پاسخ می دهیم.

ساخت ویلا شخصی تجربه ای نیست که هر فردی بتواند در زندگی خود آن را تجربه کند. بسیاری از خانواده هایی که در ویلا زندگی می کنند، ویلای خود را نساخته اند و یا خریده اند و یا به صورت اجاره ای زندگی می کنند. تعداد افرادی که با توجه به رویاها، نیازها و فرصت های خود این شانس را دارند که در محل خود ویلایی بسازند بسیار اندک است.

در واقع، می دانیم که در گذشته، زمانی که مردم عمدتاً در مناطق روستایی زندگی می کردند، هر خانواده خانه های خود را در یک قطعه زمین خاص می ساخت. امروزه به دلیل دشواری یافتن و گرانی زمین و همچنین کار کارشناسی و تشریفات قانونی بسیاری در مسائل مربوط به ساخت و ساز، بهتر است با کمک کارشناسان به این موضوع پی برد.

ساخت ویلا پرهزینه و فرآیندی کاملاً دقیق است. برای اینکه قدم به قدم یاد بگیرید چگونه ویلای رویایی خود را بسازید و اشتباهات را به حداقل برسانید، آگاهی از حداقل فرآیندهای ویلاسازی را در مقاله زیر شرح می دهیم.

این به یک امتیاز بزرگ در دنیای امروز تبدیل شده است که فرصتی برای ساخت ویلا خود داشته باشید. شرایط اقتصادی و زمان بسیار محدود، پروژه ساخت ویلا منحصر بفرد را غیرممکن می کند. این امر با اتخاذ هزینه ها و تصمیمات جدی، سرمایه گذاری مهمی برای یک خانواده متوسط ​​است..

1. شناسایی نیازها و انتظارات

اصلی ترین کاری که بیش از انجام انواع کارهای های ساختمانی می بایست انجام گردد، معین کردن نیازهای شما و خانواده تان و همچنین انتظارات شما می باشد. این مشخصه ها را می توان خلاصه طراحی نام گذاشت. چکیده طراحی می بایست شامل تصمیمات احساسی و منطقی مالکان ویلا باشد و گروه را جهت اجرای پروژه راهنمایی نماید. اهداف مهم ساخت ویلا می بایست در چکیده طراحی گذاشته شود.

salehi2

3. تشخیص مکان

ویلا هم نوعی املاک و مستغلات می باشد و موقعیت مکانی اصلی ترین نکته در مورد املاک و مستغلات می باشد. اگرچه انتخاب های فردی به سختی قابل پرسش و ارزیابی منطقی می باشد، اما لازم می باشد معماران جهت جلوگیری از تأثیر منفی و پشیمانی، نکته های منطقی در مورد مسائل مربوط به مکان را به مشتریان خود که می خواهند ویلا داشته باشند توضیح دهند.

ضمن انتخاب مکان، نه تنها وضعیت کنونی منطقه، بلکه آینده هم مورد ارزیابی قرار گیرد و با پویش نقشه های منطقه ای، پروژه های قابل اجرا در منطقه را فرا گرفت. ساختن ویلا : سرمایه گذاری عالی در املاک و مستغلات. امکانات حمل و نقل، امکانات اجتماعی، زیرساخت ها، عوامل محیطی می باید در نظر گرفته شود . به این دلایل، دریافت پشتیبانی از معمار متبحر در ویلا قبل از تصمیم گیری در مورد مکان دقیق، یک مزیت بزرگ می باشد.

3. بودجه

ساخت ویلا جهت مدیریت زمان و هزینه کار سختی می باشد. با در نظر گرفتن ، کل بودجه ممکن است از هزینه ای که در ابتدا تصور می شد یا هدف گذاری شده بود بیشتر باشد. هزینه ساخت ویلا به ازای هر واحد مساحت به دلایل زیادی بیشتر از ساخت یک آپارتمان می باشد. پس مشخص صحیح هزینه و برنامه ریزی خوب جهت جریان نقدینگی ارزش زیادی دارد.

معین کردن هزینه ای که در هر بخش از کار می بایست هزینه شود در ابتدای کار و تهیه جداول جریان نقدینگی کار مهمی می باشد که می بایست انجام گردد. از آنجایی که ساختن ویلا یک مسئله شخصی می باشد و تصمیم گیرندگان زیادی وجود ندارد، البته این شانس هست که نسبت به سرمایه گذاری در املاک تجاری انعطاف پذیرتر باشید.

4. معماری و طراحی داخلی

هنگامی که تصمیم به ساختن ویلای رویایی خود می گیرید، نخستین کار احتمالا بررسی طرح ها و پروژه های ویلا مطابق با سلیقه خانواده تان در گزینه های متفاوت می باشد. انتخاب معمار متخصص و خبره یکی از مهمترین تصمیمات تان در این پروسه است. رابطه خوبی که با معمار دارید مستقیماً به عنوان کیفیت در ویلای شما ظاهر می شود.

کار با یک معماری که شما را درک می کند، به شما گوش می دهد و در هر شرایطی مشاوره حرفه ای ارائه می دهد، این پروسه را بسیار لذت بخش خواهد کرد. شما نمی بایست هیچ اطلاعاتی را از معمار خود پنهان کنید.

در طول فرآیند طراحی معماری، پلان های رویای شما و طرح های آشیانه رویای شما با طرح های پلان و جلوه های بصری مختلف شروع به ظهور می کنند. ارجاعات صحيح و صميمانه اي كه در اين اولين فرآيند صورت مي گيرد، به مطالباتي تبديل مي شود كه هنگام تهيه پروژه هاي تفصيلي در فرآيندهاي بعدي به دقت مورد توجه قرار مي گيرد. به عنوان یک میزبان، انتقال نیازها، بودجه و محدودیت های زمانی معمار خود به مناسب ترین روش، روند کار را بسیار آسان می کند.

5. راه حل های مهندسی

سیستم سازه ای ساختمان، سیستم های گرمایش – سرمایش – تهویه، تاسیسات بهداشتی، شبکه های برق و روشنایی باید مطابق با طراحی معماری توسعه یابد. راه حل های مهندسی باید نه تنها با توجه به مرحله ساخت و ساز، بلکه با در نظر گرفتن روند استفاده انتخاب شوند. انتخاب سیستم های بادوام با هزینه کم در دراز مدت بر لذت زندگی ویلایی شما می افزاید.

6. اجرای کارهای حقوقی [مجوزها]

مانند هر پروژه املاک و مستغلات، مراحل رسمی باید قبل از تحقق ویلای خصوصی شما انجام شود. باید به اداره ثبت اراضی، شهرسازی، شرکت بازرسی ساختمان، برق-گاز-آب و فاضلاب-تلفن و غیره بسیاری از سازمان ها درخواست دهید.

از آنجایی که هر سازمانی استانداردها و اولویت‌های خاص خود را دارد، گاهی اوقات فرآیندها متأسفانه می‌توانند بیش از حد طولانی یا پیچیده شوند. به این دلیل حمایت گرفتن از متخصصان و سپردن این مسائل به آن ها برای انجام تشریفات رسمی راه مناسبی می باشد.

7. ساخت و ساز سازه

همه ی مرحله های رسمی لازم مربوط به ویلارا انجام داده اید، پروژه ویلای خود را با معمار خود طراحی نموده اید و الان زمان آن است که شروع کنید. اگر ویلا به هیچ جاده ای متصل نیست، اول از همه می بایست جاده ای را ترتیب داد. از آنجایی که ساخت ویلاهای مستقل کلا زیاد بزرگ نیست، می توان از این مسیله ها به آسانی گذشت. سپس کارهای گودبرداری – پرکردن و …. انجام می شود. بعد از انجام این عملیات، قطعات اساسی و اصلی سازه مانند: سیستم کریر، دیوارهای جداکننده، زیرساخت نصب، پرده‌ها و باغ، دیوارهای حائل، شفت‌ها، سقف‌ها و غیره ساخته می‌شوند.

8. معماری

مرحله ساخت سازه با مرحله تکمیل معماری دنبال می شود. این مرحله همانطور که از اسمش پیداست شامل عنصرهای تزئینی و جزئیات می باشد. تجهیز مناطقی مانند حمام، توالت، آشپزخانه، کف، دیوار و سقف. مبلمان ثابت و متحرک، روکش سقف و نما. معماری می تواند تفاوت های فراوانی در هزینه ها نسبت به متریالی که می بایست انتخاب گردد ایجاد کند.

salehi4 در طول ساخت ویلا، سبک معماری و معمار مد نظر و مصالحی که قرار است انتخاب شود وقت می گیرد. در این بخش یکی دیگر از عنصرهای مهم انتخاب گروه هایی می باشد که بتوانند کار خود را در سطح کیفی مناسبی به طرز صحیحی انجام دهند. تجربه معمار که پروژه را مدیریت خواهد کرد برای صاحبان ویلا جهت رسیدن به خانه رویایی خود تاثیرگذار می باشد.

مواردی که باید در زندگی ویلایی در نظر بگیرید

زندگی ویلایی با زندگی آپارتمانی یا مسکونی خیلی متفاوت می باشد. امروزه عموما یک مکانیسم مدیریتی در آپارتمان ها یا منازل هست که مسئولیت های مشترک را انجام می دهد. برای زندگی ویلایی این موضوع منتفی می باشد. بسته به سبک ویلا، موقعیت مکانی، سلیقه شما و ویژگی های معماری، مشخصات فنی، امکان دارد نیاز به تصمیم گیری در مورد خیلی از مسائل متفاوت داشته باشید. برای مثال برای کسانی که فرزندان کوچک دارند، امنیت فرزندانشان مهم ترین نکته است.

salehi5

اگر در باغ خود استخر دارید، برای جلوگیری از غرق شدن فرزندان تان در این استخر، مهم است که از بسته بودن استخر خود اطمینان حاصل نمایید. باز هم در مورد ویلاهای چند طبقه، جهت جلوگیری از خطر افتادن از پله ممکن می باشد لازم باشد از پانل های جداکننده در بالای پله ها استفاده گردد. علاوه بر این، سیستم گرمایش، سرمایش، روشنایی، از جمله هزینه‌هایی است که بر عهده مالک ویلا می باشد، این تجهیزات فنی می بایست به طرز صحیحی حل و فصل شود. در این بخش، استفاده از اتوماسیون و تجهیزات امنیتی مناسب خواهد بود.

ساخت ویلا به عنوان سرمایه گذاری

زمانی که تصمیم به ساختن ویلا دارید می بایست در نظر داشته باشید که این یک سرمایه گذاری عالی به حساب می آید. وقتی که یک ساخت ویلا با طراحی نامناسب می سازید که احتمال فروش آن کم می باشد، امکان دارد تصمیم غیرقابل برگشتی گرفته باشید. به این دلیل، ارزیابی نبض بازار و ساخت پروژه ای که برای موقعیت مکانی آن تا حد امکان آسان باشد و با گذشت زمان بر ارزش آن افزوده شود، گزینه بهتری برای خانواده شما خواهد بود.

26 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید