طراحی و اجرا ساختمان مهندس صالحی

ارائه خدمات مطالعات میدانی، طراحی معماری و اجرای دکوراسیون فضای داخلی، خدمات فنی و مهندسی ، تایید نقشه شهرداری، دریافت برگه و امور نظام مهندسی، نقشه‌کشی ، نقشه برداری از محیط  و انیمیشن، خدمات نظارت بر اجرای پروژه و مدیریت ساخت و ساز و ارائه آموزش‌های کاربردی به علاقه مندان در زمینه طراحی و اجرا پروژه های معماری و ساختمان

خدمات مشاوره و مدیریت ساخت، بازسازی و اجرای انواع پروژه های  ساختمانی

مهندس صالحی با اتکا بر سال‌ها تجربه و با مشاوره همراه همکارانی متخصص، دقیق و با سابقه کاری بالا توانسته است خدمات خود را در رشته‌های مختلف فنی و مهندسی معماری و ساختمان ارائه دهند. رزومه کاری مهندس صالحی گواهی بر این ادعاست.

مهندسی عمران، طراحی معماری، طراحی شهری و سازه، ، زلزله ، مهندسی برق و خدمات تکمیلی مانند گرافیک، اجرای طراح های سه بعدی و شبیه سازی و کلیه خدمات مورد نیاز در پروژه های عمرانی  قابل ارائه می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا در مورد جزئیات پروژه از ما مشاوره بگیرید.

طراحی معماری

طراحی انواع سازه ها، شامل طراحی معماری کامل بنا، طراحی نما، طراحی محوطه، طراحی شهری، طراحی داخلی، طراحی دکوراسیون با توجه به درخواست کارفرما و معماری داخلی بنا و محوطه

طراحی دکوراسیون و فضای داخلی

طراحی معماری انواع بناهای معماری. با تکیه بر تجربه و دانش طراحان معمار، آمده‌ایم تا پروژه‌های متفاوت و با ایجاد خلاقیت  و بر مبنای تکنولوژی و نیاز روز و با دید معماری ایرانی و مدرنیزه طراحی کنیم.

فنی و مهندسی

تیم مهندسی با تجربه شامل مهندسی در زمینه های  سازه ، مکانیک و برق ، آب و … همراه با  مهندسین  معماری و شهرسازی باعث شده است تا کیفیت و گستردگی خدمات، برگ برنده ما در دستان شما.

نظارت بر اجرا پروژه

نظارت بر اجرا پروژه های ساختمانی توسط مهندسین با تجربه و با دانش اجرائی بالا باعث خواهد شد تا شما در مدت زمان کمتری، بهترین نتیجه را از نظر هزینه و عملکرد دریافت کنید.

بازسازی

در خدمات بازسازی، با توجه به درخواست شما، وضع فعلی بنا، بودجه و مصالح موجود در بازار بهترین روش های باز سازی را ارائه کرده و آنها را با بهترین کیفیت اجرا خواهیم نمود.

آموزش

برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی با هدف ارتقا دانش فنی و مهندسی دانشجویان و متخصصین و افزایش ارتباط دانشگاه و صنعت و آمادگی برای ورود قویتر به بازار کار

معماری داخلی و دکوراسیون داخلی

طراحی و معماری فضای داخلی و دکوراسیون داخلی انواع ساختمان ها مانند مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و مذهبی.

طراحی و اجرای فضای داخلی ساختمان‌های نوساز

چنانچه تصمیم به طراحی و باز سازی فضای داخلی ساختمان خود را دارید، بهتر است از ابتدای مراحل ساخت وساز، مراحل طراحی داخلی را انجام دهید و با توجه به علم و هنرکارشناسان و سلیقه شخصی شما و نیازمندی‌ها و کاربری فضای داخلی، بهترین طراحی را برای فضای داخلی خود داشته باشید

بازسازی داخلی انواع بناهای مسکونی، تجاری و اداری

بسیاری از افراد صرف‌نظر از عمر بنا، به دلیل ایجاد تغییرات و تجربه فضای جدید یا فرسوده شدن فضای داخلی و گاهی نیز بخاطر تغییر کاربری سازه و دلایلی از این قبیل، ترجیح می‌دهند تا تغییرات اساسی را در فضای داخلی ایجاد کنند. اجرای صحیح بازسازی داخلی نیاز به تجربه و دانش و تیم‌های فنی و مهندسی و کارگاهی دارد.

خدمات فنی و مهندسی

ارائه کلیه خدمات مشاوره و اجرایی در کلیه حوزه‌های مطالعاتی، طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های عمرانی

معماری و شهرسازی

ارائه کلیه خدمات طراحی معماری، بهره برداری شهری از مطالعات میدانی تا نقشه های شهرداری و اجرایی، شبیه سازی های سه بعدی و انیمیشن و گرافیکی کامپیوتر و نقشه های طراحی و اجرای پروژه.

مهندسی عمران و سازه

محاسبات عادی و طراحی در انواع بنا، نیازمند دانش وسیع در تئوری و تجربه در پروژه های بزرگ می باشد. این دانش با کمک مهندس صالحی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین ارائه خدمات اجرایی در زمینه ساخت انواع سازه های فلزی و بتنی نیز همراه این خدمات ارائه می شود.

مهندسی برق

طراحی و ارائه نقشه‌های الکتریکی و برق ساختمان و در صورت نیاز تامین تجهیزات و خدمات برقی مورد نیاز در پروژه های ساختمانی توسط پیمانکاران متخصص انجام می شود .

 

بازسازی داخلی و خارجی ساختمان

ارائه خدمات بازسازی انواع بناهای اداری، تجاری ، مسکونی و دولتی.

بازسازی نما

نمای ساختمان ممکن است به دلیل فرسوده بودن ، آسیب دیدن و یا قدیمی و باب میل نبودن نیاز به طراحی مجدد و بازسازی داشته باشد. ما در زمینه بازسازی نما همه موارد را در بررسی می کنیم و با بهترین قیمت و کیفیت پروژه بازسازی شما انجام خواهد شد.

بازسازی فضای داخلی

بازسازی ودکوراسیون و معماری فضای داخلی منازل، فروشگاه، ادارات و انواع مختلف بناهای مدرن و سنتی توسط تیم های فنی و اجرایی با تجربه و قدرتمند از مرحله طراحی تا تخریب و بازسازی مجدد انجام می‌گیرد.

فهرست