رنگ بژ و ایده های خاص دکوراسیون داخلی با استفاده از این رنگ

دکوراسیون داخلی پدیده‌ای است که اهمیت فوق ‌العاده ‌ای دارد و علاوه بر آن پارامتر هایی را در بر می‌گیرد که نیازمند توجه به کوچک ‌ترین جزئیات است. در واقع، به دلیل این که مردم نسبت به گذشته این موضوع را بسیار جدی‌تر پیگیری می کنند، امروزه معماران داخلی نیز اغلب درگیر این موضوع هستند و تزئیناتی را انجام می‌دهند که هم در خانه و هم در محل کار امضای خود را روی آن می‌گذارند. در این مقاله در مورد استفاده از رنگ بژ در دکوراسیون داخلی خانه صحبت می کنیم و با مثال هایی به این موضوع می پردازیم.

در سال های اخیر رنگ بژ در خانه هایی با دکوراسیون مدرن بسیار مورد استفاده قرار گرفته است که می توانید این ایده های زیر را مشاهده کنید. دلیل اصلی استفاده از رنگ بژ البته این است که آرامش و راحتی را به محیط هدیه می کند. بنابراین، به طور مکرر به ویژه در فضای اتاق نشیمن استفاده می شود.

علاوه بر این، هیچ مبلمانی وجود ندارد که با رنگ دیوار بژ سازگار نباشد. رنگ بژ برای کسانی که سادگی و طبیعی بودن را ترجیح می دهند ایده آل است. برای افرادی که به نظافت علاقه دارند ، این یک گزینه ایده آل می باشد. در صورت تمایل در ادامه به نمونه هایی از استفاده از رنگ بژ در طرح های مختلف در اشیا و اشکال مختلف می پردازیم.

ایده ها و نمونه هایی از استفاده از رنگ بژ در اتاق نشیمن

هارمونی رنگ بژ و آبی ملایم

ممکن است فقط استفاده از رنگ بژ برای اتاق نشیمن که اینجا می بینید کافی نباشد. زیرا به خصوص اگر اتاق تاریک باشد و نور چندانی دریافت نکند، چنین انتخابی در منازل باعث عمق بیشتر اتاق نشیمن از نظر لوازم مورد استفاده می شود و البته در عین حال روشنایی را بسیار بیشتر می کند.

بالش ها ، فرش ها ، کاغذ دیواری ، پرده ها و صندلی های راحتی با رنگ های آبی ملایم مکمل یکدیگر هستند. دکوراسیون اتاق نشیمن مستقل از زمان و مکان برای کسانی که می خواهند دکوراسیونی ساده و در عین حال امروزی با تمام سایه های بژ بسازند. البته در این مورد تاثیر طراحی مبلمان و هماهنگی سایر اشیا با یکدیگر بسیار زیاد است.

 استفاده از رنگ بژ در سبک بوهمی

در استفاده از رنگ بژ در سبک بوهمی رنگ های ثابت ترجیح داده نمی شوند. بالش ها و فرش از طرح های مختلفی تشکیل شده اند، اما هیچ وقت حالتی وجود ندارد که چشم را خسته کند.

رنگ ها کمی تیره تر از رنگ های عکس قبلی هستند، اما این بهترین گزینه برای کسانی خواهد بود که این سبک دکوراسیون را دوست دارند. اکسسوری روی دیوار و آباژور دکوراسیون را کامل می کنند و ظاهری غیر معمول و در عین حال ظریف پدیدار می شود. این برای کسانی است که می خواهند خانه های خود را با سبک روستایی یا تاثیرات بوهمیایی تزئین کنند، بهترین گزینه است.

هارمونی فوق العاده رنگ های خاکستری ، قهوه ای و بژ

این روش با دو کاربرد دیگر بسیار متفاوت است. در اینجا دوباره از رنگ‌های مختلف بژ روی مبلمان و صندلی‌ ها، بدنه‌ های چوبی و میز های قهوه‌ خوری و عکاس های روی دیوار استفاده شده است. این روش برای کسانی که می‌خواهند از رنگ بژ به شکل واقعی ‌تری استفاده کنند، گزینه‌ جذابی است. این یک دکوراسیون راحت و تا حدودی کلاسیک برای دکوراسیون داخلی محسوب می شود.

سبکی که هم مدرن و هم پر جنب و جوش است

اگر می خواهید از رنگ بژ استفاده کنید، اما می خواهید انرژی فضای خود را افزایش دهید و همچنین نمی خواهید دکوراسیون فضای غم انگیزی داشته باشد، این دکوراسیون فقط برای شماست. استفاده از نقاشی معاصر روی دیوار و اکسسوری روی میز قهوه کاملاً مکمل میز قهوه مدرن ساخته شده از شیشه است.

این دکوراسیون با یک بالش مبل عسلی و یک فرش برای افرادی که می خواهند سطح انرژی خود را حفظ کنند، جذاب است.

هارمونی و ظرافت از سر تا پا

در اینجا دوباره آبی و بژ با هم استفاده شده اند، اما کلمات برای این دکوراسیون ناکافی است.

صندلی های راحتی آبی پر جنب و جوش هستند، همچنین فرش کمی آبی رنگ است تا با صندلی ها هماهنگ باشد اما آنها را تحت الشعاع قرار ندهد و از کاغذ دیواری و مبل بزرگ در رنگ های مختلف بژ استفاده شده است. لیوان ها زیبایی دکوراسیون را افزایش داده است. همانطور که در عنوان مقاله آمده است، تصویر حاصل به معنای واقعی کلمه یادگاری از هماهنگی و ظرافت است. این سبک از دکوراسیون سالیان سال قابل استفاده است.

برای کسانی که یک دکوراسیون غیر معمول می خواهند

اگر رنگ بژ را دوست دارید، اما می خواهید از رنگ بژ به عنوان مکمل استفاده شود. این دکوراسیون بسیار آرام انتخاب مناسبی برای شماست. تصویری که با فرش های طرح دار گلیم، صندلی های راحتی زرد زعفرانی، بالش های آبی سرمه ای و کاشی های کف بژ در استانداردهای جهانی و در انواع خانه ها قابل استفاده است. این یک دکوراسیون مینیمال اما عمیق است که در خانه های کوچک نیز قابل استفاده است.

رنگ بژ تضمین می کند که همه رنگ ها در اینجا با یکدیگر هماهنگ هستند. همانطور که به نظر می رسد، یک سبک جاه طلبانه اما منحصر به فرد ظاهر می شود. بسیار غیر معمول و پر انرژی. کاغذ دیواری و آینه آبی هر دو به اتاق عمق می دهند، هماهنگی رنگ را تکمیل می کنند و صندلی ها و فرش را برجسته می کنند.

استفاده از رنگ بژ در مبلمان و دیوارهای سبز

این صندلی ها با طراحی غیر معمول ، ارگونومیک و رنگ سبز انتخاب شده است. میزهای ناهارخوری مدرن بسیار شیک هست. آینه روی دیوار با طراحی خود به یک المان دکوراسیون بسیار مدرن تبدیل شده و دکوراسیون را تکمیل کرده است. کاغذ دیواری بژ هم ظاهری ملایم به اتاق می بخشید و هم با در نظر گرفتن ست مبل، کل دکوراسیون را تکمیل می کرد. استفاده از رنگ بژ در مبلمان و دیوارهای سبز برای کسانی که سبک دکوراسیون مینیمالیستی را دوست دارند، انتخاب مناسبی است.

 رمانتیک، ساده و ظریف

برخی افراد روحیات رمانتیک و ظریفی دارند. اگر شما هم چنین فردی هستید، در اینجا یک سبک دکوراسیون بسیار مرسوم وجود دارد که می توانید آن را به شما منعکس کنید.

در این تصویر هیچ جزئیاتی فراموش نشده است. در واقع آنقدر خاص است که ممکن است جرات استفاده از آن را نداشته باشید. علاوه بر این، اگر بپرسید که چگونه از رنگ های بنفش و بژ استفاده کنید و یک دکوراسیون منحصر به فرد ایجاد کنید، می توانید پاسخ را در این تصویر بیابید.

اگر به سبک های مختلفی برای دکوراسیون اتاق نشیمن فکر می کنید، می توانید مقاله ما را در این ارتباط بررسی کنید.

26 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

خروج از نسخه موبایل