نمونه های جذاب دکوراسیون فروشگاه

نمونه های جذاب دکوراسیون فروشگاه

فروشگاه ها مکان هایی هستند که شرکت ها به صورت فیزیکی محصولات خود را به مصرف کننده نهایی ارائه می دهند. اگرچه امروزه تعداد خریدهای آنلاین افزایش یافته است، اما هنوز هم برای برخی از ما بسیار مهم است که بتوانیم محصول را لمس کنیم، امتحان کنیم و تجربه کنیم. آنها با دانستن این موضوع از مصرف کنندگان با دکوراسیون فروشگاه جذاب استقبال می کنند تا مشتریان خود را در فروشگاه های خود تحت تأثیر قرار دهند.

اولین چیزی که در مراکز خرید و فروشگاه های توجه ما را به خود جلب می کند، معمولاً دکوراسیون فروشگاه های پوشاک و دکوراسیون فروشگاه های لوازم آرایشی است. نکات بسیار مهمی وجود دارد که شرکت ها در ساخت این تزیینات فروشگاهی به آن توجه می کنند. در ادامه این نکات را با هم بررسی می کنیم.

4 2

چیدمان دکوراسیون فروشگاه

3 نوع الگوی دکوراسیون فروشگاه در صنعت خرده فروشی اتخاذ می شود. این موارد شامل طرح‌بندی فروشگاه آزاد، طرح‌ بندی حلقه و  طرح‌ بندی شبکه ‌ای هستند.

  1. دکوراسیون فروشگاه آزاد طرح‌بندی‌ های فروشگاهی هستند که معمولاً توسط شرکت‌هایی که محصولات متنوعی را به فروش می‌رسانند استفاده می‌شوند.
  2. دکوراسیون فروشگاه حلقه ای; این یک چیدمان فروشگاهی است که در آن برندهایی با دسته بندی محصولات معمولاً کمتر محصولات خود را در قفسه های روی دیوار نمایش می دهند و مشتریان در یک راهرو راه می دهند.
  3. اگر دکوراسیون فروشگاه شبکه ‌ای توسط مارک هایی ترجیح داده می شود که می خواهند اطمینان حاصل کنند که مشتریان خود در هنگام قدم زدن در هر راهرو توقف می کنند.

نکاتی که در هنگام تزئین فروشگاه لوازم آرایشی باید در نظر گرفت

اطمینان از اینکه مشتریان شما در فروشگاه راحت هستند باید بزرگترین منبع الهام شما برای جزئیات باشد. باید به گونه ای طراحی شود که مشتریان شما هر زمان که خواستند بتوانند محصولات را لمس کنند. در نزدیکی غرفه هایی که محصولات در آن قرار دارند، باید میزهایی وجود داشته باشد که مشتریان شما بتوانند در آنجا بنشینند و از آنها استفاده کنند.

در حالی که رنگ های پایه و کف به طور کلی به عنوان رنگ های کامل تیره یا رنگ های کاملا روشن ترجیح داده می شوند، شما باید با توجه به محصولی که ارائه می کنید تصمیم بگیرید. از سوی دیگر، سیستم روشنایی باید با ویژگی های متفاوت برای قفسه ها و میزهای آرایش طراحی شود. سیستم روشنایی عمومی در فروشگاه نباید چشم ها را بیش از حد تحت فشار قرار دهد تا مشتریان شما به راحتی بتوانند محصولاتی را که به نمایش می گذارید ، بررسی کنند.

لازم به ذکر است که دکوراسیون باید ساده باشد تا مشتری با یک کالای متفاوت یا جزییات غیر ضروری از خرید خود منصرف نشوید.

2 2

نکاتی که باید در هنگام دکوراسیون فروشگاه لباس در نظر بگیرید

سیستم‌های قفسه‌ای که محصولاتی را که قرار است به نمایش بگذارید، باید با توجه به محصولات فصلی قابل تنظیم و تغییر باشد. در سیستم نورپردازی به جای جذاب کردن محصولات با استفاده از نور زیاد و رنگ‌های روشن، ایجاد محیطی آرام و شیک‌ مهم تر است.

رنگ کف و رنگ دیوار فروشگاه باید با رنگ های ملایم تری طراحی شود. شما باید از رنگ هایی که حواس مشتریان شما را پرت می کنند و یا مشتریانتان را خسته و خفه می کنند دوری کنید.

beautiful feminine interiors design and rhsqvgroupcom stunning shop display ideas interior photos decoration rhibmeyecom stunning Shop Display Ideas Interior Design shop display

برای اینکه محصولات شما در فروشگاه شما به نمایش گذاشته شود، باید رنگ دیوار، سقف و قفسه ها با در نظر گرفتن محصولاتی که قرار است به نمایش گذاشته شوند انتخاب شوند. به جای ایجاد تمام دیوارهای فروشگاه از قفسه ها باید از پیشخوان و آینه استفاده شود.

یکی از مهم ترین فضا های فروشگاه های لباس، کابین های پروب است. هنگام طراحی این فضا باید جادار باشد و آینه ها در پشت درها و در قسمت کابین قرار بگیرند که مشتریان شما بتوانند خود را ببینند. سیستم روشنایی اتاق پروب باید کاملاً جدا از سیستم روشنایی فروشگاه باشد.

در حالی که اطلاعاتی که ما به اشتراک می گذاریم برای شما در کسب و کار جدید یا در فروشگاه جدیدی که افتتاح می کنید، مفید خواهد بود.

درباره نویسنده

26 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب مفید

d8aad8add988db8cd984 d8add8b1d981d987d8a7db8c d8a2d9bed8a7d8b1d8aad985d8a7d986 d987d8a7 d8afd8b1 d982d8b1d8a7d8b1d8afd8a7d8af

تحویل حرفه‌ای آپارتمان ها در قرارداد مشارکت در ساخت + نکات نظارت

d985d8b1d8a7d8add984 d982d8b1d8a7d8b1d8afd8a7d8af d985d8b4d8a7d8b1daa9d8aa d8afd8b1 d8b3d8a7d8aed8aa d8afd8b1 dbb1dbb0 d8a8d8aed8b4

مراحل قرارداد مشارکت در ساخت در ۱۰ بخش + یک پیشنهاد

تهاتر سازه بتنی

انواع قراردادهای حرفه‌ای مشارکت در ساخت