سرویس‌ها

خدمات نوین سازه نیکسو (مهندس صالحی)

ما در تمامی زمینه های مهندسی مانند بازسازی، مشارکت در ساخت، طراحی و اجرا و مشاوره در خدمت شما هستیم.

544

طراحی و اجرا

طراحی و اجرای ساختمان نوین سازه نیکسو (مهندس صالحی)

ارائه خدمات مطالعات میدانی، طراحی معماری و اجرای دکوراسیون فضای داخلی، خدمات فنی و مهندسی ، تایید نقشه شهرداری، دریافت برگه و امور نظام مهندسی، نقشه‌کشی ، نقشه برداری از محیط  و انیمیشن، خدمات نظارت بر اجرای پروژه و مدیریت ساخت و ساز و ارائه آموزش‌های کاربردی به علاقه مندان در زمینه طراحی و اجرا پروژه های معماری و ساختمان

خدمات مشاوره و مدیریت ساخت، بازسازی و اجرای انواع پروژه های  ساختمانی

نوین سازه نیکسو با اتکا بر سال‌ها تجربه و با مشاوره همراه همکارانی متخصص، دقیق و با سابقه کاری بالا توانسته است خدمات خود را در رشته‌های مختلف فنی و مهندسی معماری و ساختمان ارائه دهند. رزومه کاری ما گواهی بر این ادعاست.

مهندسی عمران، طراحی معماری، طراحی شهری و سازه، ، زلزله ، مهندسی برق و خدمات تکمیلی مانند گرافیک، اجرای طراح های سه بعدی و شبیه سازی و کلیه خدمات مورد نیاز در پروژه های عمرانی  قابل ارائه می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا در مورد جزئیات پروژه از ما مشاوره بگیرید.

بازسازی

اگر قصد بازسازی خانه خود را دارید، پیشنهاد می کنیم با ما، مشورت نمایید. تیم طراحی و اجرایی نوین سازه نیکسو (مهندس صالحی)، تجربه بسیار زیادی در پروژه های بازسازی اعم از بازسازی ساختمان، خانه، بازسازی ویلا، مغازه و پروژه های بازسازی مشابه آنها دارد. می توانید این پروژه های بازسازی را در بخش نمونه کارهای سایت ما مشاهده و بررسی فرمایید.

درضمن، ارائه مشاوره اولیه برای راهنمایی شما در مورد پروژه بارسازی منزلتان، کاملاً رایگان خواهد بود. پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

233
544

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت چیست؟

همان‌طور که از نام مشارکت مشخص می‌شود، این قرارداد یک نوع «توافق» دو طرفه می‌باشد که هر یک از طرفین در آن هزینه مشخصی می‌کنند و با توجه به نسبت هزینه‌ها با هم شریک می‌شوند.

بگذارید مشارکت در ساخت را با مثال واضح‌تری توضیح دهیم؛ مثلاً شما صاحب خانه‌ای کلنگی هستید. با توجه به افزایش جمعیت و افزایش روز افزون نیاز به مسکن و بالا رفتن قیمت خانه‌ها، حتماً به این فکر افتاده‌اید که خانه‌تان را تخریب کنید و در همان زمین، آپارتمانی چند طبقه بسازید. اما مشکل اصلی شما این است که نه تخصص و نه پول این کار را دارید. در این شرایط مشارکت در ساخت می‌تواند به کمک شما بیاید. به این صورت که یک سازنده و سرمایه‌گذار که تخصص خود را با شما به اشتراک می‌گذارد و برای شما از آن خانه‌ کلنگی یک آپارتمان چند طبقه می‌سازد. در پایان قرار داد شما با سازنده در سودی که از این ساخت و ساز به دست می‌آید شریک می‌شوید.

مراحل فعالیت در نوین سازه نیکسو (مهندس صالحی) به شرح زیر است:

انتخاب منطقه و استان مورد نظر برای مشارکت در ساخت:

  • – استان و منطقه زندگی را با توجه به نیاز و درخواست خود انتخاب کنید.
  • ثبت اطلاعات مشارکت در ساخت و ساز
  • – با توجه به نقش سازنده و یا مالک اطلاعات لازم را ثبت می‌کنید.
  • ثبت درخواست کارشناسی و مشاوره
  • – کارشناسی و بازرسی از ملک مورد سرمایه گذاری

تماس کارشناسان همراه با شما به شما:

– کارشناسان ما موارد حقوقی را با شما هماهنگ و مراحل حقوقی را تکمیل خواهند نمود. مشاورین ما قرارداد نهایی پیمانکاری و مشارکت را تنظیم خواهند داد.

عقد قرارداد مشارکت :

  • – قرارداد مشارکت در ساخت و ساز منعقد شده و پروژه اجرایی می‌شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در ارتباط باشید