با توجه به شلوغی شهرهای بزرگ و مشکلات زندگی امروزی، همه ما دوست داریم اوقات فراغت خود را در مکان های آرام، آرام و در هوای خوب بگذرانیم. به همین دلیل ما همیشه به دنبال مکان های راحت و آرام هستیم. اکثر ما فکر می کنیم فقط شهرهای شمالی کشور موقعیت مکانی خوبی دارند اما تهران و کرج را دست کم گرفتیم. استان کرج از موقعیت مکانی راحت و مناسبی برخوردار است که برای گذراندن اوقات فراغت و یا حتی ساخت و خرید ویلا بسیار بسیار مناسب است. یکی از شهرهای کرج تهران است.

 

حتما تا به حال نام تهراندشت را شنیده اید و می دانید که چه مکان زیبا و جذابی است. تهراندشت الان کجاست؟ هوا چگونه است جاذبه های گردشگری تهراندشت کجاست؟ و بهترین محله ها؟؟ اگر می خواهید درباره این شهر رویایی بیشتر بدانید و اوقات فراغت خود را اینجا بگذرانید، با ما همراه باشید تا شما را با تمام ویژگی های تهراندشت آشنا کنیم 

تهراندشت کجاست؟ در تهران یا کرج؟

خوب اول از همه شما را با موقعیت دقیق تهراندشت آشنا می کنیم. وی در پاسخ به این سوال که تهراندشت کجاست؟ چه در کرج چه تهران، باید گفت که این شهر در غرب کرج قرار دارد. دسترسی به این شهر بسیار آسان است. فاصله تهران تا تهران دشت کرج تقریباً یک تا یک ساعت و نیم است. بستگی به محل زندگی شما در تهران دارد. اما فاصله چندانی با تهران ندارد و می توانید هر زمان که خواستید به این شهر زیبا بروید و استراحت کنید.

برای دسترسی و سفر به این شهر زیبا کافیست از بزرگراه تهران – کرج یا بزرگراه کرج – قزوین استفاده کنید و از این مکان برای رسیدن به تهراندشت استفاده کنید. در واقع این شهر زیبا به کردستان بسیار نزدیک است و به کردستان جنوبی نیز معروف است. اگر در کرج هستید به راحتی می توانید به این شهر راحت و زیبا دسترسی داشته باشید و فاصله تهراندشت تا کرج حدود 30 دقیقه است 

بهترین مناطق تهراندشت کجاست؟

شهر تهراندشت مانند سایر شهرهای ایران از مناطق مختلفی تشکیل شده است. برای زندگی کوتاه مدت در این شهر یا ساخت و خرید ویلا، خوب است بهترین مناطق این شهر را بشناسید. بهترین محله های تهراندشت کدامند؟

 

سرخاب، سعیدآباد، درخشانیه و قاسم آباد از بهترین مناطق تهراندشت هستند. بنابراین اگر قصد خرید ویلا در یکی از بهترین و زیباترین مناطق تهراندشت را دارید، پیشنهاد می کنیم یکی از شهرک های ذکر شده را انتخاب کنید. سرخاب یکی از جاذبه های گردشگری تهراندشت است. این شهر دارای ویژگی های بی شماری است که سرسبزی و آب و هوای خوب این قسمت از مهمترین آنهاست.

 

✅طبیعت دست نخورده و دلپذیر تهراندشت در این شهر خلاصه می شود و به جرات می توان گفت یکی از بهترین مناطق برای ساخت و ساز و خرید ملک و سرمایه گذاری است.

 

سعیدآباد دومین منطقه برتر و یکی از جاذبه های گردشگری تهراندشت است. این شهر با توجه به ویژگی های پرطرفدارش، نامزدهای زیادی برای ساخت و خرید ویلا دارد. بهترین تنوع آب و هوایی تهراندشت را می توانید در این منطقه بیابید. پس اگر آب و هوا بیش از هر چیز دیگری برایتان مهم است، این شهر را انتخاب کنید.

 

درخشان است، درست مانند نامش. یکی از بهترین مکان های کرج برای ساخت و خرید ویلا یا اقامت کوتاه مدت، درخشانیه است. این منطقه آب و هوای بسیار مساعد و مناسبی دارد و برای تفریح ​​و گذراندن اوقات فراغت این شهر را توصیه می کنیم، از آن غافل نشوید. اگر به دنبال جاذبه های گردشگری تهراندشت هستید، از این قسمت دیدن کنید.

 

قاسم آباد که زمانی بافت روستایی داشت، اکنون با گذشت زمان دستخوش تغییراتی شده، از بافت روستایی خارج شده و به منطقه ای بزرگ با آب و هوای روستایی تبدیل شده است. پس اگر اهل روستایی هستید و به دنبال جاذبه های گردشگری در این منطقه هستید، می توانید روی این شهر حساب کنید 

ویژگی‌های شهر تهراندشت

وی در پاسخ به این سوال که تهراندشت کجاست؟ شاید بهتر باشد با ویژگی های شهر تهراندشت آشنا شوید. تهراندشت ویژگی های بیشماری دارد و همین مشکل آن را زیباتر از شهرهای شمالی کرده است. از ویژگی های اصلی این منطقه می توان به آب و هوای مطلوب و مطبوع این شهر اشاره کرد. اگر به دنبال منطقه ای هستید که بتوانید برای مدتی از آلودگی خلاص شوید، سری به این شهر بزنید.

از دیگر ویژگی های تهراندشت می توان به طبیعت بکر و باشکوه این شهر اشاره کرد. برای یافتن طبیعت دست نخورده قطعاً نباید به شهرهای شمال کشور بروید. تهراندشت به مردم تهران و کرج نزدیک است و برای دسترسی به طبیعت بکر به راحتی می توانید به تهراندشت سفر کنید.

✅ اگر به دنبال خرید ویلا و زمین هستید باید به شما بگوییم که قیمت ویلا و زمین در تهران با توجه به موقعیت مکانی آن بسیار مناسب بوده و سرمایه گذاری بسیار خوبی برای شما خواهد بود. از دیگر ویژگی های این شهر حمل و نقل سریع و دسترسی عالی به این شهر است. به راحتی می توانید هر زمان که بخواهید به تهراندشت سفر کنید و برای مدت کوتاهی در راه باشید.

آب و خاک تهران از کیفیت عالی برخوردار است. وجود منبع آب کافی در تهران دشت و خاک حاصلخیز این منطقه نسبت به مناطق مشابه بسیار عالی است