بهتر است داوطلبان خرید ویلا بهترین مکان های کردان برای خرید ویلا را بشناسند تا بتوانند ویژگی های هر کدام را بدانند و با آگاهی کامل از حقایق به خرید ویلا در کردان بروند.

 

کردان منطقه بکر و زیبای کرج است که افراد زیادی برای تفریح ​​و سرگرمی راهی این منطقه می شوند اما امروزه این منطقه مملو از باغ های ویلایی شده است که هر کدام جلوه خاصی به این منطقه بخشیده اند.

بهترین جای کردان

کردستان مناطق خوبی برای خرید ویلا دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و در سال های اخیر متقاضیان زیادی را که تمایل به خرید ویلا در کردستان را دارند جذب کرده اند. در ادامه بهترین مکان های کردستان برای خرید ویلا را معرفی می کنیم:

 

سردرگم شدن

باغبان کلاچی

جلنگدار کردان

بانوی صحرا

حرجاب کردان

ولیان کردان 

اغشت بهترین جای کردان برای خرید ویلا

آغاست کردان منطقه ای بسیار زیبا با آب و هوای مطبوع و چشم اندازهای چشمگیر است که به دلیل ویژگی های خوب این منطقه و امکاناتی که توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

 

آگشت به دلیل داشتن برخی منابع مانند آب و گاز بسیار مناسب برای سکونت است و همچنین به دلیل طبیعت بکر و سرسبز یکی از بهترین مکان های کردستان برای خرید ویلا محسوب می شود.

 

ویلایی که در آغشت کردان خریداری می کنید می تواند در میان باغ های سرسبز قرار گیرد و صدای پرندگان و هوای عالی بهترین فضا را ایجاد می کند 

باغبان کلاچی بهترین جای کردان برای خرید ویلا

روستای باغبان کلاچی روستایی زیبا با باغ های وسیع است، این روستا جمعیت بسیار کمی دارد و این ویژگی است که عده ای در خرید آن به آن توجه می کنند.

 

خرید زمین در کردان و منطقه باغبان کلاچی بسیار پرطرفدار بوده است اما امروزه باغبان کلاچی جای زمین خود را با ویلا گرفته است و به دلیل سکوت و آرامش این منطقه افراد زیادی این منطقه را برای خرید ویلا انتخاب کرده اند.

 

باغبان کلاچی کردان مانند آغش کردان هنوز شهرت زیادی ندارد و این یعنی فرصت بسیار خوبی برای خرید ویلا در این منطقه است 

جلنگدار کردان

 

روستای جلنگدر کردستان یکی از قدیمی ترین روستاهای کردستان است که سرسبزی و وجود چند درخت نشان از قدمت این منطقه زیبا دارد و اکثر کسانی که به این منطقه رفته اند به زیبایی این منطقه پی می برند.

 

پل های قدیمی، چشمه ها، رودخانه های خروشان در این منطقه به چشم می خورد که برای افرادی که این منطقه را برای تفریح ​​انتخاب می کنند بسیار مناسب است.

 

جلنگدار یکی از بهترین مکان ها برای خرید ویلا با امکانات عالی محسوب می شود. قبل از اینکه خیلی دیر شود، بهتر است در این مناطق ملک بخرید تا در آینده سود زیادی کسب کنید 

بانو صحرا در کردان

بانو صحرا منطقه ای قدیمی با طبیعتی بکر در کردان کرج است که به دلیل آثار کشف شده در این منطقه و وجود پل قدیمی در این منطقه از حساسیت بالایی در بین مردم برخوردار است.

 

پل بانو صحرا اثری به جا مانده از دوران صفویه است که نشان از قدمت طولانی این منطقه دارد.

 

اما امروزه بانو صحرا دیگر مثل قبل نیست و ویلاهای زیبا با امکانات عالی را برای خرید ارائه می دهد، به همین دلیل خرید ویلا در این منطقه از کردستان بسیار پرطرفدار شده است 

ولیان کردان 

ولیان یکی از زیباترین و بکرترین روستاهای کردستان است. همین ویژگی های ولیان، بکر بودن و زیبایی آن باعث شده تا روز به روز بر تعداد متقاضیان خرید ویلا در این منطقه افزوده شود.

 

ولیان کردان منطقه ای تفریحی و تاریخی است که با خرید ویلا در این منطقه می توانید از بهترین اقامتگاه های آن لذت ببرید و اوقات فراغت خود را سپری کنید.

 

ولیان کردان یکی از مناطق امیدوار کننده در این منطقه است به همین دلیل امروزه افراد زیادی برای خرید ملک و سرمایه گذاری در کردان به این روستای جذاب و دیدنی می ایند 

بهترین مناطق اطراف کردان برای خرید ویلا

 

مناطق و روستاهایی در اطراف کردستان وجود دارد که برخی آن ها را کردستانی می دانند که کاملا کذب است و هر کدام از این روستاها از کردستان کرج متمایز است. در ادامه به معرفی این حوزه ها می پردازیم:

 

تهراندشت کردان

سهیلیه کردان

کوهنوردی

چهارباغ کردان

این 4 روستا برای خرید ویلا بسیار مناسب هستند و حتی از مناطق کردان کرج نیز شهرت بیشتری دارند و به دلیل ویژگی هایی که دارند، افراد زیادی ترجیح می دهند در این مناطق ویلا بخرند 

تهراندشت کردان

تهراندشت یکی از بهترین مناطق کردستان برای خرید ملک است به همین دلیل امروزه به عنوان یکی از بهترین مناطق کردستان شناخته می شود و هرکسی که قصد خرید ویلایی لوکس و شیک را دارد باید به آنجا مراجعه کند.

 

تهراندشت کردان بهترین امکانات را دارد یعنی اگر در این منطقه ویلا بخرید بهترین امکانات را برای زندگی خواهید داشت.

 

در منطقه کردان کرج، تهراندشت به عنوان یکی از مجلل ترین و جذاب ترین مناطق، طرفداران زیادی پیدا کرده است. شاید شما یکی از متقاضیان آینده خرید ملک در تهراندشت کردان باشید زیرا امکانات و ویژگی های این منطقه همه را مجذوب خود می کنند