بازسازی

بازسازی دکوراسیون داخلی

در دکوراسیون داخلی، هدف ایجاد تنوع و زیبایی و بهینه سازی فضا با استفاده از مدل های جدید و طراحی دکوراسیون با توجه به روش های نوین انجام می شود. باز سازی دکوراسیون داخلی با ایجاد تغییراتی در موارد زیر می تواند انجام شود.

در رابطه با دکوراسیون داخلی هدف ایجاد زیبایی متناسب با تم فضای خانه که می تواند شامل تعویض کاشی های خانه یا شیرآلات آشپزخانه باشد. با توجه به این موارد در ساختار و نمای ساختمان تغییراتی ایجاد می شود.  گاهی ممکن است تجهیزات حرارتی ساختمان فرسوده باشد و بازسازی به دلیل تجهیز و نو سازی تاسیسات خانه صورت بگیرد. بازسازی تاسیسات خانه علاوه بر بعد زیبایی در منزل می تواند برای هدر رفت و صرفه جویی در مصرف انرژی نیز مفید باشد.

hgmghm

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان را می توان از دو بعد مورد بررسی قرار گیرد.اولین هدف از بازسازی، پیشگیری از خسارت و خرابی های احتمالی انجام می گیرد و برای ساختمان های قدیمی و خانه کلنگی انجام می گیرد.در بازسازی ساختمان های قدیمی اگر اقدامات احتیاطی به موقع صورت نگیرد، خطرات جانی و مالی ساکنین تهدید را تهدید می کند و ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. به همین دلیل باید اقدامات احتیاطی انجام گیرد و سریعا  وارد عمل شد. جبران خسارات ناشی از حوادث غیر مترقبه مانند زلزله، آتش سوزی، سیل و … به ساختمان نیز جزو همین دسته قرار میگیرد.

بازسازی آپارتمان

در بازسازی آپارتمان بایستی بحث هزینه را بررسی کرد. توجه به این نکات برای افرادی که قصد سکونت در آپارتمان را برای مدت طولانی دارند ضروری است.

بازسازی آپارتمان باید از جنبه های گوناگون بررسی شود و در هزینه برای بازسازی آپارتمان در بخش هایی مانند تعمیر و تجهیز سیستم لوله کشی ، تاسیسات سرمایش و گرمایش خصاصتی به خرج ندهید و از بهترین و دید ترین محصولات در این موارد استفاده کنید در حالی که هزینه بازسازی آپارتمان در مواردی مانند کاشی و سنگ نما آن به شرط عدم تفاوت چشمگیر در کیفیت و زیبایی، قابل کاهش می باشد. آنچه که در تمامی این موارد مهم است احساس امنیت، آرامش و رضایت ساکنین از طرح، رنگ و مدل آپارتمانی که در آن زندگی می کنند.

بازسازی منزل

علاوه بر بازسازی دکوراسیون داخلی خانه برای ایجاد تغییراتی در داخل ساختمان، بازسازی ساختمان می تواند شامل بازسازی نمای بیرونی ساختمان نیز باشد. با ورود طرح های جدید و مدرن نمای ساختمان امروز، بازسازی در نمای بیرونی خانه نیز دست کمی از بازسازی منزل در فضای داخلی ندارد.

بازسازی منزل می تواند به دلیل بزرگ تر یا کوچک تر کردن بخشی از فضای آن صورت گیرد. به عنوان مثال افراد برای داشتن سالن پذیرایی بزرگتر ممکن است تمایل به تخریب یک یا چند اتاق و اضافه کردن ان فضا به سالن پذیرایی را داشته باشند. یا بر عکس، به دلیل نیاز داشتن به اتاق بیشتر ممکن است بخشی از سالن به منظور ایجاد اتاقی جدید مورد بازسازی قرار گیرد.

بازسازی برای تغییرات دردکوراسیون داخلی اغلب در ساختمان هایی که تازه خریداری شده اتفاق می افتد و سلیقه ساکنین جدید متفاوت است.

مراحل و شرایط بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یکی از ایده آل ترین روش ها برای نوسازی ساختمان با کمترین هزینه می باشد. به طور کلی شرکت های بازسازی ساختمان در ایران به وفور دیده می ‌شود. اما شما بازسازی ساختمان خود را باید به یک شرکت معتبر و با تجربه بسپارید تا بتوانید هزینه بازسازی ساختمان را کاهش بدهید.  اگر یک واحد آپارتمان را بازسازی شود یا این که بخواهید کل یک ساختمان بازسازی شود، متفاوت خواهد بود. از طرفی هزینه بازسازی آپارتمان کوچک از هزینه بازسازی آپارتمان های بزرگ کم تر خواهد شد.

هزینه بازسازی آپارتمان توسط شرکت بازسازی مشخص می شود. شما می توانید با مراجعه به یک شرکت معتبر بازسازی و مشاوره با این شرکت می توانید  قیمت بازسازی را به طور چشمگیری کاهش دهید. مهندس صالحی به شما در زمینه انواع مختلف از بازسازی خانه های کلنگی کمک می کند.

 

بازسازی آپارتمان چقدر طول می کشد؟

راهنمای گام به گام و جدول زمانی برای بازسازی آپارتمان

بازسازی کامل آپارتمان چقدر طول می کشد؟ از آنجایی که حمام ها و آشپزخانه ها معمولاً وقت گیرترین فضاها برای بازسازی هستند، جدول زمانی برای بازسازی آپارتمان خیلی طولانی نیست. امتیاز دیگر: هرچه فضاهای بیشتری وجود داشته باشد، فرصت بیشتری برای پیاده سازی ایده ها و صرفه جویی در مقیاس و انجام چند کار وجود دارد! این روش به شما امکان می دهد هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنید.

اگر در نظر دارید چندین پروژه را از هم جدا کنید (به دلایل بودجه)، باید همه آنها را یکجا انجام دهید. به عنوان مثال، در حالی که منتظر رسیدن کابینت خود هستید، پیمانکار شما می تواند اتاق خواب را رنگ کند یا قرنیزها را تعمیر کند. و در حالی که منتظرند تا رنگ خشک شود، می توانند کاشی را در حمام نصب کنند.

مثل همیشه، اندازه و پیچیدگی تعیین می کند که کل بازسازی خانه کلنگی چقدر طول می کشد. اگر دیوارها را جابه‌جا نمی‌کنید یا برق یا لوله‌کشی را عوض نمی‌کنید، بازسازی آپارتمان شما کوتاه‌تر خواهد بود. به طور متوسط، شما باید حدود دو تا چهار ماه را برای کار در محل در بازسازی آپارتمان از بالا به پایین اختصاص دهید.

IMG 0024جدول زمانی نوسازی آپارتمان: مرحله قبل از ساخت

در حالی که توجه معمولاً روی قابل مشاهده ترین مرحله ساخت و ساز است، قبل از آن کارهای زیادی باید انجام شود. در اینجا جزئیات مربوطه وجود دارد که باید قبل از شروع پروژه بررسی کنید.

مرحله 1: آماده سازی ملک (1-3 ماه)

مرحله 2: پروژه بازسازی خود را ارسال کنید (1-3 روز)

پس از عقد قرارداد، باید پروژه خود را برای ما ارسال کنید و شروع به درخواست مناقصه کنید. در سایت ما، جزئیات مربوط به فضایی را که می‌خواهید بازسازی کنید، عکس‌های خود و هر اطلاعات دیگری که به ما در یافتن ایده عالی شما کمک می‌کند، اضافه کنید. اکنون فرصتی برای شما فراهم شده است که به توصیفات مشتریان و عکس های پروژه های گذشته آنها نگاهی بیندازید تا ببینید که آیا مناسب هستند یا خیر.

مرحله 3: برنامه ریزی بازدید از سایت و درخواست پیشنهادات (1-3 هفته)

هنگامی که نمایه‌های ما را تماشا کردید و تصمیم گرفتید که می‌خواهید یک جلسه (یا چند جلسه) داشته باشید، زمان‌بندی آنلاین ما یک تقویم دو هفته‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد تا تاریخ‌های موجود خود را برای بازدید در سایت مشخص کنید. هم شما و هم ما ایمیلی دریافت خواهیم کرد که زمان‌های در دسترس شما را تأیید می‌کند، که از طریق آن ما برای تأیید تاریخ با شما تماس خواهیم گرفت.

بازدید در محل بهترین راه برای ما برای درک محدوده پروژه، امکانات فیزیکی و محدودیت های فضا است و شما هم اطلاعاتی قبل از شروع کسب می کنید.  پس از برنامه ریزی بازدید از محل، پست وبلاگ ما را در مورد نحوه آماده شدن برای جلسه بررسی کنید. شما باید ظرف 5 تا 10 روز کاری پس از بازدید خود منتظر یک پیشنهاد کتبی باشید.

مرحله 4: پیشنهادات و انتخاب(1-2 هفته)

هنگامی که تمام پیشنهادات نوشته شده وارد شد، زمان مقایسه است! اگر سؤالات بعدی دارید، اکنون زمان آن است که بپرسید. همچنین می‌توانید زمانی را با مشاور پروژه برنامه‌ریزی کنید تا شما را از طریق پیشنهادات مختلف راهنمایی کند و انتخاب های تان را بررسی کند.

مرحله 5: امضای قرارداد و نهایی کردن برنامه ساخت و ساز (1 هفته)

هنگامی که در مورد یک پیمانکار تصمیم گرفتید، او قراردادی را برای شما تنظیم می کند تا بررسی کنید. این معمولاً شامل شرح کاری است که باید انجام شود، جدول زمانی تخمینی تکمیل، و همچنین زمان پرداخت در سراسر پروژه.

مرحله 6: دریافت مجوزها و تاییدیه ها

دریافت مجوزهای صحیح و تأییدیه های هیئت مدیره بسیاری از نوسازی ها را با مشکل مواجه کرده است، اما نگران نباشید: کارشناسان ما در هدایت این فرآیندها به خوبی تبحر دارند و می توانند به شما توصیه کنند که چگونه با کمترین زمان به اهداف نوسازی خود برسید. اگر لوله کشی یا خطوط گاز را جابجا می کنید، به یک معمار و مجوزهای اضافی نیاز دارید. صاحبان خانه‌های گزارش داده‌اند که در کمتر از دو هفته مجوز دریافت می‌کنند – اما معمولاً چند ماه طول می‌کشد.

اگر در یک خانه مستقل زندگی می کنید، نیازی به نگرانی در مورد تاییدیه های هیئت مدیره ساختمان نخواهید داشت، اما همچنان برای هر کار برقی یا لوله کشی به مجوزهای لازم شهری نیاز دارید تا مطمئن شوید که همه چیز مطابق با قوانین است.

مرحله 7: مواد منبع

اگر شما مسئول تامین تمام یا برخی از مصالح در بازسازی خود هستید، حتماً به محض اتمام طرح ، سفارشات را ثبت کنید. برخی از اقلام زمان تحویل طولانی دارند، و شما نمی خواهید که آن یک شیر آب کل پروژه بازسازی را نگه دارد با پیمانکار خود در مورد زمان تحویل محصول با زمان نصب صحبت کنید.

مرحله 8: به همسایگان خود بگویید که در حال بازسازی هستید (15 دقیقه)

همسایه خوبی باشید و به خودتان هشدار دهید که بازسازی به زودی آغاز می شود. به آنها بگویید انتظار چه چیزی را داشته باشند و پروژه قرار است چه مدت طول بکشد. وقتی می‌دانید پایانی در انتظار است، همیشه راحت‌تر است که این اختلال را درک کنند! آوردن شیرینی، یک بطری شرت، یا یک کارت هدیه برای یک کافی شاپ محلی ضرری ندارد. وقتی پروژه تمام شد، آنها را دعوت کنید.

IMG 0021جدول زمانی نوسازی آپارتمان: مرحله ساخت و ساز

در حالی که اکثر مراحل تحت “ساخت و ساز” مسئولیت پیمانکار شما است، مهم است که بدانید چه زمانی باید اتفاق بیفتد. مهم‌ترین مراحلی که در اینجا مسئول آن خواهید بود، پرداخت‌های برنامه‌ریزی‌شده به پیمانکار (همانطور که در قرارداد شما ذکر شده است)، و باز نگه‌داشتن برنامه خود برای چندین ساعت در هفته برای پاسخ به سؤالات در مورد جزئیات یا تغییراتی است که در طول دوره ایجاد می‌شود.

مرحله 9: زمان تخریب (2-5 روز)

اکنون که کار شما تمام شد، وقت آن است که پیمانکار شما پتک را بردارد. مطمئن شوید که از اقلامی که با برزنت یا پلاستیک باقی مانده اند محافظت کنید و دست به کار شوید و بقیه چیزها را دور بیندازید. بسته به اینکه آپارتمان شما چقدر بزرگ است و چقدر بازسازی گسترده است، این کار نباید بیش از دو تا پنج روز طول بکشد.

مرحله 10: تغییر مسیر لوله کشی و برق (2-4 روز)

در یک نظرسنجی در سال 2017 که توسط شرکت ما انجام شد، 62 درصد از پاسخ دهندگان یافتن مشکلات پنهان در خانه خود را به عنوان ترس از بازسازی نام بردند. اکنون به راحتی می توانید لوله کشی یا برق جدید را در جایی که باید انجام دهید، تهیه کنید. در نظر بگیرید که آیا اکنون باید برنامه‌هایی را تغییر دهید، زیرا می‌توانید آنچه را که پشت دیوارها وجود دارد ببینید.

مرحله 11: بازرسی های شهری و ثبت نام (1-4 روز)

اگر برای کارهای برقی و یا لوله کشی به مجوزهای شهری نیاز داشتید، قبل از بستن دیوارها به بازرسی و علامت گذاری نیاز دارید.

برای خطوط آب در صورت عدم حضور بازرس شهری، بازرس باید هرگونه کار روی خطوط گاز را بررسی و تایید کند. تا زمانی که این بازرسی انجام نشود، اجازه ندارید دیوارها را ببندید و وارد فاز بعدی پروژه شوید. با انجام کارهای برقی، معمولاً بازرسان زمانی برنامه ریزی می شوند که پس از اتمام 100 درصد پروژه بازدید کنند و تابلوی برق، جعبه های اتصال و پریزها را بررسی کنند. با پیمانکار یا معمار خود در مورد نیازهای پروژه خود مشورت کنید..

مرحله 12: نصب کف (5-12 روز)

برای جلوگیری از نیاز به بازسازی مجدد طبقات، اگر تصمیم به تنظیم مجدد فضای خود در آینده دارید، اطمینان حاصل کنید که کفپوش در کل یکنواخت است.

مرحله 13: تکمیل نصب (5-20 روز)

آشپزخانه را معمولاً به این ترتیب نصب کنید: کابینت ها، لوازم خانگی، وسایل و روشنایی، پیشخوان ها و کابینت.

حمام شامل وان، روشویی و سینک، توالت و هر قفسه داخلی را نصب کنید. کاشی کاری، نورپردازی معمولاً در آخر قرار می گیرند.

در راهروها و اتاق خواب، اگر رنگ آمیزی و دستکاری های اولیه را انجام می دهید، در مقایسه با آشپزخانه و حمام، کار نسبتاً کم خواهد بود. اگر قفسه بندی سفارشی، توکار یا قفسه اضافه می کنید، برنامه ریزی کنید که چند روز اضافه کنید.

تاخیرهای احتمالی: جنبه های این ممکن است بسته به شرایط و زمان رسیدن مواد متفاوت باشد.

مرحله 14: تمیز کردن (1 روز)

. با این حال، ممکن است بخواهید کارمندان نظافت پس از ساخت را اجازه کنید تا مطمئن شوید که کف جدید شما به اندازه کافی تمیز است. برای یک آپارتمان کامل، درخواست حداقل دو نظافتچی برای کار همزمان داشته باشید تا در یک روز کاری تمام شود.

مرحله 15: تایید نهایی (1-2 ساعت)

کار را با پیمانکار خود مرور کنید: همه کشوها و درها را امتحان کنید، به لبه ها و پایانه ها دقت کنید و مطمئن شوید که همه چیز همانطور که باید کار می کند. در صورت وجود هرگونه مشکل، به آن اشاره کرده و به لیست اضافه کنید. پیمانکار آن را در محل تعمیر می کند (اگر جزئی باشد) یا زمان دیگری را برای بازگشت تعیین می کند. توصیه می‌کنیم که دفترچه‌های یادداشت را نزدیک خود نگه دارید و به مدت دو هفته در این مدت با معمار خود صحبت کنید. به جای آن، وقتی در خانه جدید خود زندگی می کنید، مواردی را که نیاز به تعمیر دارد یادداشت کنید.

مرحله 16: لیست (1-10 روز)

بسته به اینکه چه مواردی در لیست هستند، این مرحله ممکن است از یک روز تا چند هفته طول بکشد. بستگی به اقلام باقیمانده دارد. معمولاً به دلیل مواردی است که سفارش داده شده است یک مقدار تاخیر طبیعی است. در غیر این صورت، پیمانکار شما باید بتواند همه چیز را ظرف چند روز برگرداند و درست کند.

مرحله 17: پرداخت نهایی (10 دقیقه)

شما (امیدوارم)! اقساط در طول بازسازی. هنگامی که آخرین مورد در لیست شما کامل شد، زمان آن است که درصد باقیمانده را به پیمانکار خود بپردازید.

برای بازسازی خانه کلنگی خود آماده اید؟

این جدول زمانی در این مقاله نگاهی دقیق به جنبه های مختلف بازسازی و محدوده ای از مدت زمان لازم برای هر مرحله را ارائه می دهد. در حالی که برخی از عوامل ممکن است خارج از کنترل شما و پیمانکار باشد، اما مراحلی را که فکر می کنید ممکن است وقت گیر باشند از قبل جدا کنید و زمان بیشتری برای انجام آنها اختصاص دهید.

باز سازی

آپارتمان بازسازی شده چگونه است؟

واحد بازسازی شده آپارتمان یا واحد مسکونی است که اخیراً به روز شده است تا دارای ویژگی ها و لوازم مدرن تری باشد. بسته به بازسازی های خاص، واحدهای بازسازی شده ممکن است آشپزخانه هایی با لوازم فولادی ضد زنگ، حمام هایی با وان های مجلل و کفپوش های به روز باشد.

چگونه یک آپارتمان کوچک را بازسازی کنم؟

 1. آپارتمان خود را تمیز کنید.
 2. اجتناب از نور مصنوعی بیش از حد.
 3. وسواس را متوقف کنید.
 4. خلاقیت را با آینه ها اضافه کنید.
 5. به سراغ کاشی های چند لایه آشپزخانه بروید.
 6. جلوی درب را چشمگیر کنید.
 7. احساسات خوب خود را با رنگ بیان کنید.

به طور کلی، اکثر بازسازی ها از این ترتیب کار پیروی می کنند:

 1. برداشتن و حذف
 2. کف، سقف، دیوار
 3. تعمیر – لوله کشی، سیم کشی گرمایش
 4. گچ کاری، کفپوش
 5. حمام، آشپزخانه مناسب
 6. تزیین

 

بازسازی ساختمان تهران

بازسازی ساختمان تهران

خدمات مهندسی مربوط به طراحی، ساخت و نگهداری ساختمان، بازسازی ساختمان تهران از زمان تأسیس شرکت مهندسی صالحی، یک فعالیت اصلی در عملیات شرکت بوده است. ما به مشتریان خود دسترسی مستقیم به تیمی از متخصصان مجرب و کاربلد ارائه می‌دهیم که خدمات مشاوره‌ای در زمینه کارهای اولیه، طراحی ساختمان، مدیریت ساخت و ساز و همچنین نظارت بر ساخت و ساز و کارهای تعمیر و نگهداری و بازسازی ساختمان تهران ارائه می‌دهند.  به عنوان مشاور مهندسی تقریباً در هر نوع پروژه ساختمانی از جمله مسکن خانگی، مدارس، هتل‌ها، مراکز ورزشی، ادارات، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و بازسازی ساختمان در تهران گروه مهندس صالحی خدمات رسانی کرده است.

از طراحی‌های اولیه یا سازه‌ای برای ساختمان و سایر سازه‌ها گرفته تا طراحی سیستم‌های تهویه مطبوع، برق و کنترل، توسعه طرح‌های ایمنی آتش سوزی و طراحی راه حل‌های صوتی متنوع، متخصصان در دپارتمان ساختمانی مهندس صالحی دانش لازم را برای حل چالش‌های پروژه در هر اندازه‌ای دارند.

خدمات طراحی و ساخت ساختمان و بازسازی ساختمان تهران

تمامی خدمات طراحی ، ساختمان سازی و بازسازی ساختمان در تهران زیر نظر یک شرکت واحد و تحت نظارت گروه مهندسی صالحی صورت می گیرد تا مشکلی از نظر پیشرفت پروژه برای مشتریان ما ایجاد نشود. خدمات بازسازی در تهران به برنامه ریزی بسیار دقیقی نیاز دارد زیرا یک مشکل در اجرای به موقع یک قسمت کار می تواند زمانبندی را با اختلال روبرو کند به این دلیل کمک گرفتن از یک تیم حرفه ای و متخصص باید در اولویت شما باشد.

 

بازسازی ساختمان‌ در تهران

طراحی و بازسازی ساختمان‌ در تهران ممکن است به چندین مرحله مختلف تقسیم شود. این موارد شامل تحلیل نیاز، برآورد هزینه، طراحی و برنامه ریزی اولیه، طراحی نهایی، اسناد مناقصه، انتخاب پیمانکار و مشاوره در حین ساخت می‌باشد. برای برآورد هزینه، متخصصان گروه مهندس صالحی می‌توانند از پایگاه داده قیمت توسعه یافته خود شرکت استفاده کنند که شامل هزاران قیمت واحد است که طیف گسترده‌ای از خدمات و مواد را پوشش می‌دهد.

تجزیه و تحلیل و طراحی سازه‌ها و بازسازی ساختمان و پشتیبانی یک جنبه حیاتی در تمام طراحی‌های ساخت و ساز است و در اغلب موارد، در نهایت مقرون به صرفه بودن و کیفیت کار با شرکت ما را تعیین می‌کند. علاوه بر این، مدت دوام یک ساختمان تا حد زیادی می‌تواند به انتخاب مصالح به کار رفته در ساخت آن و چیدمان سازه‌های تکیه گاه آن بستگی داشته باشد، که باید قادر به مقاومت در برابر نیروهای خارجی و داخلی باشد که تحت تأثیر قرار می‌گیرند. هم از نظر ظرفیت باربری و هم از نظر دوام بسیار مهم است. همه این جنبه‌ها – طراحی، مواد و چیدمان تکیه‌گاه سازه – در هر پروژه ساختمانی موفقی کار می‌کنند.

 

تعمیر و نگهداری و نوسازی و بازسازی ساختمان تهران

پروژه‌های موفق تعمیر و بازسازی ساختمان در تهران نیازمند تجربه و همچنین برنامه ریزی و اجرای دقیق است. طیف گسترده‌ای از عوامل باید در نظر گرفته شود و در نتیجه چنین پروژه‌هایی اغلب پیچیده هستند و ممکن است به عناصری مانند تجزیه و تحلیل، ارزیابی نوع و سطح نگهداری مربوطه، طراحی کار پیشنهادی، تهیه مشخصات فنی و مناقصه نیاز داشته باشند. اسناد، برآورد هزینه و کمک در انتخاب پیمانکار را به ما بسپارید جناب مهندس صالحی با داشتن سال‌ها سابقه کار همهٔ این موارد را به دست می‌گیرد و به خوبی مدیریت می‌کند. چنین پروژه‌هایی همچنین نیاز به خدمات مشاوره‌ای در طول ساخت و ساز از جمله مدیریت ساخت و ساز، نظارت و ارزیابی دارند.

زمین شناسی و مکانیک خاک

شرکت مهندس صالحی دانش و تجربه گسترده‌ای در زمینه‌های زمین شناسی و مکانیک خاک دارد. متخصصان شرکت در پروژه‌های متعدد و متنوعی از بررسی‌های خاک و سنگ بستر گرفته تا ارزیابی خواص مکانیکی خاک و سنگ و ارزیابی‌های ژئوتکنیکی در مورد شرایط پایه‌های سازه‌ای تونل‌ها، سدها و موارد دیگر مشارکت داشته‌اند. در پروژه های بازسازی و مشارکت در ساخت توجه به کیفیت خاک باعث کنترل مشکلات در آینده پروژه می شود.

بازسازی ساختمان در تهران

مدیریت پروژه و کنترل هزینه

متخصصان شرکت مهندس صالحی دارای تجربه گسترده‌ای در زمینه مدیریت و نظارت پروژه هستند و در پروژه‌های بزرگی مانند کارخانه‌های ذوب آلومینیوم و مراکز خرید و همچنین پروژه‌های توسعه و برنامه ریزی تخصصی مشارکت داشته‌اند. کنترل هزینه یکی از پیش نیازهای ساخت و ساز و حتی بازسازی موفق است و مدیریت جامع ساخت و ساز یک چشم انداز کلی را در تمام مراحل ساخت تضمین می‌کند.

سیستم‌های کیفیت و ایمنی برای بازسازی ساختمان تهران

اجرای سیستم‌های کیفیت و ایمنی به یک نیاز عملیاتی در بین شرکت‌ها و سازمان‌ها تبدیل شده است. متخصصان ما در ارزیابی ریسک، ایمنی شغلی یا پیاده‌سازی سیستم‌های کیفیت برای آزمایش‌ها و گواهی‌نامه‌های کنترل در فرآیند تجربه دارند.

شرکت های ساختمانی در تهران

شرکت‌های ساختمانی انواع خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این خدمات شامل انجام پروژه‌های شروع تا پایان است که هر کار از طراحی ساختمان گرفته تا تکمیل و تجهیز ساخت و ساز نهایی و همچنین وظایف فردی اعم از زیرسازی، تعمیر کف‌، دیوارهای حائل، پی‌های جدید، زیرزمین‌های خروجی، پنجره‌های ورودی و برنامه ریزی آشپزخانه را پوشش می‌دهد.

این بدان معناست که بستگی به شما دارد که چه نوع خدماتی از شرکت‌های ساختمانی می‌خواهید. اگر خودتان برای رسیدگی به کارهای ساختمانی وقت ندارید، می‌توانید کل کار ساخت و ساز را بر اساس قرارداد به آنها محول کنید.

گروه ساختمان سازی مهندس صالحی با تخصص و تجربه طولانی مدت قراردادی خود، طبق توافق نامه، کار شما را به موقع به پایان خواهند رساند. آنها به طور کلی دارای جدیدترین ماشین آلات و سخت افزارهایی هستند که در کار ساخت و ساز ساختمان مفید هستند و با کمک آنها می‌توان کار ساخت و ساز را به موقع و با سهولت و کارآمدی به پایان رساند.